SmartMedia

1 SmartMedia

Poczta prosta obsługiwana przez SmartMedia

SmartMedia współpracuje ze spółką Poczta Polska Usługi Cyfrowe, w zakresie dostarczenia rozwiązania do skanowania pierwszych znaczków cyfrowych. Od teraz możliwy jest wydruk neoznaczków, w postaci zabezpieczonych kodów dwuwymiarowych, popularnie zwanych kodami QR. Poczta Polska Usługi Cyfrowe odpowiedzialna jest za wdrożenie usług elektronicznych dostępnych już w portfolio Poczty Polskiej. 

Czytaj więcej »Poczta prosta obsługiwana przez SmartMedia

SmartMedia przeprowadziła inwentaryzację w salonach Play

Firma technologiczna SmartMedia przeprowadziła spis majątku trwałego w 300 salonach Play, z wykorzystaniem oprogramowania SmartKolektor. Na potrzeby projektu przygotowano dedykowaną aplikację na terminale mobilne Honeywell Dolphin 6000. Inwentaryzacja objęła m.in. duże salony PlayZone, mniejsze salony POS, jednoosobowe stanowiska w sieci Empik oraz tzw. wyspy w centrach handlowych.

Czytaj więcej »SmartMedia przeprowadziła inwentaryzację w salonach Play

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku wdraża SmartCase

Rozwiązanie SmartCase służące do zarządzania teczkami, mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku, bije rekordy popularności w powiatowych urzędach pracy. Firma SmartMedia, jeden z liderów na rynku twórców oprogramowania dla m. in. urzędów pracy oraz instytucji samorządowych, z początkiem grudnia 2010 roku rozpoczęła kolejne wdrożenie SmartCase, tym razem w PUP w Lęborku.

Czytaj więcej »Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku wdraża SmartCase

Urząd Pracy w Słupsku wprowadza elektroniczne archiwum teczek osób bezrobotnych

Firma SmartMedia Sp. z o.o. wdrożyła w Urzędzie Pracy w Słupsku rozwiązanie SmartCase. W tej chwili stworzenie cyfrowej kopii teczki osoby bezrobotnej sprowadza się praktycznie do położenia dokumentów z teczki papierowej na podajniku skanera, wpisaniu numeru identyfikacyjnego teczki i zeskanowaniu dokumentów.

Czytaj więcej »Urząd Pracy w Słupsku wprowadza elektroniczne archiwum teczek osób bezrobotnych

SmartMedia rośnie w siłę

Firma technologiczna SmartMedia Sp. z o.o., dostawca Smart Business Solutions i jeden z wiodących na rynku polskim producentów specjalistycznego oprogramowania wykorzystywanego m. in. w zarządzaniu majątkiem, należnościami i aktami, rozpoczyna planowany na IV kwartał 2010 roku proces reorganizacji struktury firmy.

Czytaj więcej »SmartMedia rośnie w siłę