Smartcam

Gdy podglądanie to twoja praca

Jeżeli podglądać to dyskretnie. Firmy oferujące badania marketingowe doskonale wiedzą, że obserwowanie grup fokusowych to nie lada wyzwanie. Z jednej strony muszą zapewnić uczestnikom badań atmosferę swobodnej rozmowy, z drugiej dokładnie notować wszelkie szczegóły w ich zachowaniu. Aby móc podpatrywać bez nadmiernej ingerencji w przebieg badań wystarczy jednak mała, technologiczna nowinka – kamera SmartCam.

Czytaj dalej »Gdy podglądanie to twoja praca

Smartcam – nie przegapisz niczego

Smartcam to pierwsza w Polsce multimedialna usługa wideo umożliwiająca zobaczenie i usłyszenie na żywo, co dzieje się w naszym domu lub firmie. Aby z niej skorzystać, wystarczy dostęp do internetu. Obraz i dźwięk można odbierać za pomocą komputera, tabletu lub telefonu komórkowego w dowolnym miejscu na świecie. Startup wspierany jest przez dotację unijną w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Czytaj dalej »Smartcam – nie przegapisz niczego

Miej oko na swój biznes

Rozwój biznesu, otwieranie kolejnych punktów sprzedaży i filii niesie za sobą konieczność wprowadzenia nowych rozwiązań w obszarze nadzoru pracy i ochrony pomieszczeń firmowych. Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw często nie mogą pozwolić sobie na kosztowny i skomplikowany system kamer.

Czytaj dalej »Miej oko na swój biznes