Archiwa tagu: SMART

Tablice interaktywne SMART Board – jak zredukować stres w pracy nauczyciela?

Według Polaków nauczyciele są na drugim miejscu w rankingu najbardziej zestresowanych grup zawodowych. Dlatego tak ważne staje się poszukiwanie sposobów na obniżenie stresu w ich pracy. Jak wynika z badań „Redukując stres w klasie”, opracowanych przez firmę SMART Technologies, tablice interaktywne ograniczają stres nauczycieli. To intuicyjne narzędzia, które tworzą płaszczyznę współpracy z uczniami, oszczędzają czas… Czytaj dalej »

SMART polskim oraz światowym liderem w kategorii tablic interaktywnych w 2009 r.

Klienci z całego świata, w tym z Polski, wybierają markę SMART.  Firma SMART Technologies ogłosiła, że jej produkty były najchętniej wybieranymi tablicami interaktywnymi w Polsce w 2009 roku. Całościowy udział firmy w polskim rynku w 2009 roku wyniósł 38,81% (w porównaniu z 24.01%. w 2008 roku), natomiast w czwartym kwartale 2009 roku   wzrósł on do… Czytaj dalej »

Nowe rozwiązania SMART dla biznesu podnoszą jakość biznesowych spotkań

Nowe rozwiązania umożliwiają prostą i efektywną kosztowo globalną współpracę . SMART Technologies wprowadza nowe rozwiązania SMART dla biznesu zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania. Dostarczają one klientom prostych w użyciu narzędzi usprawniających współpracę podczas interaktywnych spotkań. Nowa linia rozwiązań SMART dla biznesu obejmuje systemy tablic interaktywnych SMART Board wraz z oprogramowaniem ułatwiającym współpracę, tj. … Czytaj dalej »

Oprogramowanie do nauczania matematyki SMART Notebook™ Maths Tools

Wersję beta programu ułatwiającego nauczanie matematyki pobrało ponad 20 tysięcy nauczycieli. Ponad 20 tysięcy nauczycieli z całego świata pobrało wersję beta oprogramowania SMART Notebook Maths Tools do nauczania matematyki. Oznacza to, że jest to najpopularniejszy program w wersji beta w historii firmy SMART. SMART Notebook Maths to zestaw cyfrowych narzędzi do tworzenia treści matematycznych i… Czytaj dalej »

SMART zaprezentuje najnowsze rozwiązania interaktywne na targach edukacyjnych BETT 2010

Innowacje w technologii dotykowej na największych targach edukacyjnych BETT w Londynie. SMART Technologies zaprezentuje na targach BETT nowe, innowacyjne produkty edukacyjne idealne dostosowujące się do sal lekcyjnych. Technologie SMART ułatwiają nauczycielom prowadzenie lekcji poprzez zachęcenie uczniów do współpracy i urozmaicenie lekcji cyfrowymi i interaktywnymi materiałami. Osoby, które nie będą na targach BETT, mogą wziąć udział… Czytaj dalej »

SMART wprowadza interaktywną tablicę Dual Touch z funkcją podwójnego dotyku

Dwóch użytkowników może jednocześnie pisać i zarządzać treścią wyświetlaną na interaktywnej tablicy SMART z funkcją podwójnego dotyku. Firma SMART Technologies wprowadza na rynek interaktywną tablicę SMART Board™ SBD600 z funkcją podwójnego dotyku,  która umożliwia dwóm użytkownikom jednoczesne pisanie oraz dotykową obsługę treści wyświetlanej na tablicy. Nowy model z serii SMART Board usprawnia pracę w małych… Czytaj dalej »

SMART Notebook umożliwia dostęp do zasobów edukacyjnych

Pobierz, otwórz, zainstaluj  i korzystaj z zasobów lekcyjnych z oprogramowaniem SMART Notebook Express.  SMART Technologies ogłosił wprowadzenie wersji beta oprogramowania SMART Notebook Express. To darmowa, lekka, sieciowa aplikacja, która umożliwia każdemu w dowolnym miejscu edytowanie oraz współdzielenie plików stworzonych w programie SMART Notebook.