Sławomir Kierepka

Inspirujące DODATKI Black Red White latem taniej

Black Red White – największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – zaprasza na letnią promocję dodatków, która rozpoczyna się już 25 czerwca 2010. Asortyment do kuchni, jadalni, garderoby i pokoju dziecięcego oraz dekoracje, tekstylia, dywany i oświetlenie będą dostępne nawet z 60% rabatem. Akcja potrwa do 25 lipca 2010 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w kampanii.

Czytaj więcej »Inspirujące DODATKI Black Red White latem taniej

Nowoczesne i funkcjonalne meble Sentido z oferty Black Red White już w sprzedaży

Oferta Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – została wzbogacona o kolejny nowoczesny system modułowy: SENTIDO. Ciemne korpusy i fronty w trzech różnych wariantach: białe lakierowane, wenge oraz szklane umożliwiają tworzenie wielu zestawień, co pozwala na samodzielne kreowanie ostatecznego wyglądu mebla. System SENTIDO dostępny jest w salonach z ofertą Black Red White na terenie całego kraju.

Czytaj więcej »Nowoczesne i funkcjonalne meble Sentido z oferty Black Red White już w sprzedaży

Rebranding w Grupie Black Red White

Grupa Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – przeprowadziła rebranding marki Mazur Comfort International, włączonej do struktury Grupy w 2008 roku. Spółka zlokalizowana w Olsztynie, zgodnie z dotychczasowym profilem produkcyjnym, zmieniła nazwę na BRW SOFA Sp. z o.o.Czytaj więcej »Rebranding w Grupie Black Red White