Skąpiec.pl

Raport specjalny Skąpiec.pl: Jaki sprzęt warto zabrać na wakacje?

Od kilku dni mamy kalendarzowe lato, zatem sezon wakacyjnych podróży oficjalnie został otwarty. Z tej okazji Skąpiec.pl przygotował raport specjalny „Elektronika na wakacje”. Raport poświęcony został m.in. aparatom i kamerom cyfrowym oraz nawigacjom GPS, czyli sprzętowi, który statystyczny polski turysta najczęściej zabiera ze sobą na urlop.

Czytaj więcej »Raport specjalny Skąpiec.pl: Jaki sprzęt warto zabrać na wakacje?

Grupa Nokaut podsumowuje rok i wznawia ofertę publiczną

Grupa Nokaut – czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek cen – wznawia ofertę publiczną. Spółka przekroczyła prognozy na 2011 rok i znacząco podwyższyła przewidywania na 2012 rok. Wiodąca pozycja Grupy Nokaut na rynku porównywarek – dzięki planowanej akwizycji serwisów Skąpiec.pl i Opineo.pl oraz strategicznej umowie z Wirtualną Polską – oraz dynamiczny rozwój e-commerce i dobre wyniki finansowe za 2011 rok zapewniają spółce wysoki potencjał rozwoju w kolejnych latach.

Czytaj więcej »Grupa Nokaut podsumowuje rok i wznawia ofertę publiczną

Grupa Nokaut – rusza oferta publiczna

Grupa Nokaut S.A. – czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek cen – opublikowała dziś prospekt emisyjny w związku z pierwszą ofertą publiczną. Spółka zaoferuje łącznie 2.599.500 akcji, w tym 1.700.000 akcji nowej emisji serii C oraz 899.500 akcji istniejących serii A. Przedział cenowy zostanie podany do publicznej wiadomości do 6 grudnia 2011 roku. Główni akcjonariusze zobowiązali się do niezbywania swoich akcji przez 12 miesięcy. Wartość nowej emisji wyniesie 37,5 – 52,5 mln zł.

Czytaj więcej »Grupa Nokaut – rusza oferta publiczna

Raport specjalny Skąpiec.pl: Telefony komórkowe

Co będzie się działo w 2011 roku na rynku telefonów komórkowych? Serwis Skąpiec.pl zadał to pytanie producentom, dziennikarzom serwisów technologicznych i lifestylowych. W pierwszym raporcie specjalnym najstarszej polskiej porównywarki znalazło się podsumowanie roku 2010. Raport oparto na analizie preferencji ponad miliona odwiedzających serwis użytkowników szukających informacji na temat telefonów komórkowych.

Czytaj więcej »Raport specjalny Skąpiec.pl: Telefony komórkowe