Przejdź do treści

Siódemka

Kurier Franciszek

– Nie lubię siedzieć bezczynnie w domu. Bycie w ciągłym ruchu, kontakt z ludźmi to jest to, co lubię najbardziej. Nie zamienię tej pracy na żadną inną – mówi pan Franciszek Zygmanowski, urodzony w 1940 roku, najstarszy kurier w Siódemce, a być może i w całej Polsce. Człowiek, który pasją, życiowym optymizmem i wigorem często zawstydza swoich młodszych kolegów.Czytaj dalej »Kurier Franciszek

Siódemka partnerem logistycznym konferencji eCommerceStandard 2012

Firma kurierska Siódemka S.A. już po raz drugi objęła patronatem logistycznym największą konferencję poświęconą sprzedaży w sieci – eCommerceStandard. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniach 27-28 września, liderzy rynku przedstawią najnowsze trendy oraz najskuteczniejsze narzędzia w dziedzinie handlu internetowego.

Czytaj dalej »Siódemka partnerem logistycznym konferencji eCommerceStandard 2012

Nowa jakość w logistyce od Siódemki, Asseco Business Solutions i KiD

Firma Kurierska Siódemka we współpracy z Asseco Business Solutions oraz integratorem, spółką KiD, stworzyły rozwiązanie 7 Business Ship Control dla WF-Mag, które usprawnia proces przygotowania dokumentów przewozowych. Nowe narzędzie ma pomóc małym i średnim przedsiębiorcom zoptymalizować czas pracy oraz obniżyć koszty zarządzania logistyką w firmach wysyłających dziennie duże ilości przesyłek.

Czytaj dalej »Nowa jakość w logistyce od Siódemki, Asseco Business Solutions i KiD