SII

1 SII

Firma Sii podpisała największą umowę najmu w Trójmieście

cbreFirma CBRE ma przyjemność poinformować, że Sii – najszybciej rozwijająca się firma IT w Polsce – powiększy prawie dwukrotnie powierzchnię swojego biura mieszczącego się w Olivia Business Centre.  Jest to największa umowa najmu zawarta w tym roku w Trójmieście.  W negocjacjach umowy po stronie najemcy uczestniczyła międzynarodowa firma doradcza CBRE. Budynek reprezentowała firma TPS.

Czytaj więcej »Firma Sii podpisała największą umowę najmu w Trójmieście

Think Kong dla Sii Polska

Agencja Think Kong jest odpowiedzialna za przygotowanie strategii i realizację działań Sii Polska w social media. W ramach zawartej umowy agencja przygotowała plan aktywności firmy w serwisie Facebook oraz kampanię „Sprawdź swoje technologiczne IQ”, której celem jest wzmocnienie wizerunku firmy jako eksperta w dziedzinie technologii informatycznych. Adresatami rozpoczynającej się kampanii są inżynierowie i studenci kierunków technicznych.

Czytaj więcej »Think Kong dla Sii Polska

Ekspert DM BOŚ wyróżniony przez SII

Grzegorz Zalewski, ekspert Domu Maklerskiego BOŚ został wyróżniony przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych za swój wkład i zaangażowanie w działalność edukacyjną prowadzoną w środowisku inwestorów. Grzegorz Zalewski jest popularnym komentatorem i ekspertem w zakresie psychologii inwestowania i budowania strategii inwestycyjnych oraz rynku kontraktów terminowych.Czytaj więcej »Ekspert DM BOŚ wyróżniony przez SII