Shoper

Shoper ulepsza swoją ofertę

Shoper, jedna z najpopularniejszych w Polsce platform e-commerce do prowadzenia sklepów internetowych poszerzył swoją ofertę o nowe możliwości. Nowa wersja oprogramowania umożliwia prowadzenie sklepu internetowego także w wersji mobilnej, pełną integrację z serwisem Allegro oraz udostępnia opcję zaawansowanego wyszukiwania produktów.

Czytaj więcej »Shoper ulepsza swoją ofertę

Shoper oferuje sklep na Facebooku

Shoper, jeden z najpopularniejszych dostawców oprogramowania do tworzenia sklepów internetowych, przygotował rozwiązanie umożliwiające prowadzenie handlu on-line na platformie Facebook. Twórcy aplikacji skoncentrowali się na faktycznym wykorzystaniu możliwości społecznościowych serwisu, w celu zwiększenia sprzedaży on-line oraz skuteczniejszego dotarcia do klientów. W efekcie, sklepy internetowe będą miały możliwość przyznawania rabatów dla fanów, personalizacji komunikacji ze społecznością oraz generowania raportów ze sprzedaży w serwisie.

Czytaj więcej »Shoper oferuje sklep na Facebooku

Shoper otwiera API

Shoper, jedna z najpopularniejszych w Polsce platform e-commerce do prowadzenia i rozwoju sklepów internetowych, udostępnił swoim użytkownikom w pełni funkcjonalny interfejs do programowania aplikacji (API). Umożliwia on developerom tworzenie rozwiązań, które mogą działać w ramach sklepu zwiększając wygodę użytkowania.

Czytaj więcej »Shoper otwiera API