Archiwa tagu: Shane Scott

Jeszcze w tym roku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy powstanie nowoczesny multipleks sieci Helios

Helios S.A. podpisał umowę najmu 2460 m2 powierzchni położonej w rozrywkowej części Galerii Pomorskiej, znajdującej się na pierwszym piętrze centrum. Dostęp do kina będzie miał miejsce z odnowionej ostatnio części gastronomicznej, w której funkcjonują restauracje takich międzynarodowych sieci jak McDonald’s czy KFC.

Cubus w Galerii Pomorskiej już otwarty

Najnowszy w Polsce sklep sieci odzieżowej Cubus został otwarty w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Sklep ma powierzchnię 726 m2 zlokalizowany jest w samym sercu odzieżowej części centrum handlowego, sąsiadując z innymi wiodącymi markami modowymi takimi jak H&M, Reserved, Tally Weijl i Camaieu.

Rozbudowa Galerii Pomorskiej coraz bliżej

Sukcesem zakończyła się pierwsza faza modernizacji Galerii Pomorskiej obejmująca remont części restauracyjnej centrum. Nowy, powiększony obszar gastronomiczny spotkał się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony klientów, jak i najemców. Prace modernizacyjne będą kontynuowane w przyszłym roku a ich uwieńczeniem będzie rozbudowa obiektu planowana na lata 2012/2013, która dopełni transformacji Galerii.

Początek remontu Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy, popularnym zarówno wśród mieszkańców, jak i gości odwiedzających miasto. Modernizacja Galerii, której plany zostały ogłoszone tego lata przez Resolution Property, będzie przeprowadza w kilku fazach, tak aby zminimalizować wpływ prac remontowych na codzienne funkcjonowanie centrum.

GALERIA POMORSKA się zmienia – są plany modernizacji i rozbudowy jednego z najdłużej działających centrów handlowych w Bydgoszczy

Plan kompleksowej modernizacji 8-letniej Galerii Pomorskiej, ogłoszony przez Resolution Property, rozpocznie się już w bieżącym roku. Na jesień planowana jest jego pierwsza faza – całkowite odświeżenie części restauracyjnej centrum. W krok za tym rozpocznie się odnawianie oznakowania w całej Galerii.