Przejdź do treści

Sfinks

Sfinks otwiera kolejne restauracje

Sfinks Polska, właściciel marek gastronomicznych Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, w miniony weekend otworzył dwie restauracje. Od piątku w Tarnowie działa już trzeci w portfolio spółki Sphinx Express. Natomiast w Poznaniu w sobotę ruszyła największa w Polsce restauracja sieci WOOK. Nowe otwarcia stanowią kolejne z zapowiadanych na ten rok uruchomień lokali gastronomicznych, które pozwolą Sfinksowi na zwiększenie potencjału sieci.

Czytaj dalej »Sfinks otwiera kolejne restauracje

Sfinks: zmiany właścicielskie w AnMar Development

Sylwester Cacek sprzedał swoje udziały w spółce AnMar Development Dariuszowi Górnickiemu, który pośrednio stał się właścicielem 21,26% akcji Sfinks Polska. Zbycie udziałów przez Sylwestra Cacka związane jest z koniecznością odzyskania wykonywania prawa głosu z tych akcji Sfinksa. Dzięki tej transakcji Sylwester Cacek uzyska także prawo do obejmowania akcji w nowej emisji Sfinks Polska.

Czytaj dalej »Sfinks: zmiany właścicielskie w AnMar Development

Sfinks podpisał umowę o współpracy z Makro

Sfinks Polska SA, największa firma restauracyjna z sektora casual dining zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, podpisała umowę o współpracy w zakresie zaopatrzenia z Makro Cash&Cary. W jej wyniku partnerzy franczyzowi i restauracje własne mogą dokonywać zakupów w halach Makro po konkurencyjnych cenach i korzystać z dodatkowych przywilejów wynikających ze statusu Złotego Klienta.

Czytaj dalej »Sfinks podpisał umowę o współpracy z Makro