Przejdź do treści

Sferis

SFERIS uruchamia nową platformę zakupową dla Partnerów Handlowych

4 sierpnia br. SFERIS uruchomił nową platformą zakupową dla Partnerów handlowych. Po zarejestrowaniu pod adresem www.b2b.sferis.pl, zyskają oni dostęp do cen partnerskich produktów oferowanych przez sieć. Elastyczność uruchomionej nowej platformy, umożliwia SFERIS praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie dodawania nowych modułów, konfiguratorów, tworzenia ofert, publikacji produktów oraz udostępniania on-line materiałów multimedialnych.Czytaj dalej »SFERIS uruchamia nową platformę zakupową dla Partnerów Handlowych

1 Sferis

GIGABYTE GSmart Sierra S1 white w przedsprzedaży w Sferis

sferisSferis posiada w sprzedaży na wyłączność smartfon GSmart Sierra S1 white. Urządzenie wyposażone jest w duży, 5-calowy ekran, dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 13 Mpx i 2Mpx. Telefon działa w oparciu o system Android 4.2 Jelly Bean. GSmart Sierra S1 jest dostępny na wyłączność w Sieci Salonów Sferis do 5 października br.

Czytaj dalej »GIGABYTE GSmart Sierra S1 white w przedsprzedaży w Sferis

Zaprojektuj obudowę i wygraj laptopa marki DELL

Sieć salonów komputerowych Sferis oraz wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska przygotowały wakacyjny konkurs dla swoich Klientów. Każdy, kto kupi komputer marki DELL i prześle projekt graficzny wraz z zeskanowanym paragonem, dostanie wymienną obudowę ze swoim projektem gratis. Dodatkowo, spośród nadesłanych grafik, na portalu społecznościowym Facebook,  wybrana zostanie najlepsza praca. Autor projektu, który dostanie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę specjalną – laptopa firmy DELL.

Czytaj dalej »Zaprojektuj obudowę i wygraj laptopa marki DELL

II edycja konkursu „Bezpieczny eSklep” na półmetku

Konkurs Bezpieczny eSklep osiągnął już półmetek. Dotychczas zarejestrowało się ponad 240 sklepów. Wśród sklepów internetowych, które zgłosiły już swój udział, znajduje się ubiegłoroczny laureat – firma Sferis oraz takie marki jak agito.pl, morele.net, kontri.pl, oponeo.pl i wiele innych sklepów, które chcą sprawdzić czy obsługa jaką oferują swoim klientom jest poprawna i na wysokim poziomie.

Czytaj dalej »II edycja konkursu „Bezpieczny eSklep” na półmetku

Sieć Sferis korzysta z Office 365 i oferuje go swoim klientom

Sieć sklepów komputerowych Sferis w ramach specjalnej promocji, oferuje obecnie bez dodatkowych kosztów każdemu klientowi, który dokona zakupu notebooka, roczny abonament usługi Microsoft Exchange Online w Pakiecie Standard. Jest to jeden ze składników biznesowego zestawu rozwiązań dostępnych w formie usług w chmurze – Microsoft Office 365.

Czytaj dalej »Sieć Sferis korzysta z Office 365 i oferuje go swoim klientom

Sferis dołączył do najemców Gemini Park Tarnów

SFERIS, ogólnopolska sieć oferująca mobilne technologie otworzyła w sobotę 22 października 2011 swój salon sprzedaży w Gemini Park Tarnów, centrum należącym do Gemini Holdings. Lokal zajął powierzchnię blisko 50 mkw. Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada zarządca centrum – GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting.

Czytaj dalej »Sferis dołączył do najemców Gemini Park Tarnów

Odbiory osobiste w Sferis coraz popularniejsze wśród klientów gram.pl

Aż 26 559 produktów zamówionych w 2010 roku w sklepie internetowym gram.pl zostało odebranych osobiście przez klientów w punktach Sferis. To przykład udanej synergii biznesowej obu Spółek. A dla klientów to oszczędność czasu i pieniędzy oraz szansa otrzymania fachowej konsultacji i uzupełnienia posiadanego sprzętu.

Czytaj dalej »Odbiory osobiste w Sferis coraz popularniejsze wśród klientów gram.pl