Archiwa tagu: Sephora

Digital One i Sephora odkodowują trendy na sezon jesień-zima 2015/2016

Akcja prowadzona pod hasłem „Trend Cover. W tym sezonie to Ty jesteś gwiazdą” ruszyła 8 września i potrwa do 5 października. Jest to autorski projekt Digital One. Agencja stworzyła jego koncepcję, odpowiada także za przygotowanie kreacji, wdrożenie akcji i jej przeprowadzenie, w tym m.in. przygotowanie aplikacji konkursowej i kampanii display.

90. perfumeria Sephora w Polsce w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach

Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz najbardziej innowacyjna sieć perfumerii w Polsce, otworzyła dzisiaj swoją 90. perfumerię w Polsce, w centrum handlowym FORUM w Gliwicach. Salon perfumeryjny o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 240 m2, mieszczący się na parterze centrum handlowego FORUM w Gliwicach, jest drugą lokalizacją Sephora w tym mieście.

Moc atrakcji i promocji dla klientów nowej perfumerii Sephora, z okazji otwarcia w Centrum Handlowym Toruń Plaza w Toruniu

Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz najbardziej innowacyjna sieć perfumerii w Polsce, otworzyła swój pierwszy salon w Toruniu, w centrum handlowym Toruń Plaza. W tym dniu perfumeria była czynna w godzinach 17.00-21.00. Salon perfumeryjny o powierzchni całkowitej wynoszącej 281 m2, mieszczący się na parterze centrum handlowego, jest 86. lokalizacją Sephora w Polsce.

Nowy Mistrz Makijażu Sephora 2011

Podczas zakończonego w miniony piątek polskiego finału konkursu „Make-Up Masters” („Mistrz Makijażu”), Olga Sękowska z perfumerii Sephora w Galerii Mokotów w Warszawie zdobyła tytuł Mistrzyni Makijażu Sephora 2011. Partnerem tegorocznej edycji konkursu była marka Dior, a imprezę poprowadziła Patricia Kazadi.