SEO

Certyfikowany specjalista SEO – czy certyfikaty sprawdzą się w branży SEO?

Specjaliści SEO i firmy, w których pracują doczekały się pierwszej organizacji certyfikującej. CEC in SEO oficjalnie potwierdza kwalifikacje osób zajmujących się pozycjonowaniem stron. Agencje SEO mogą uzyskać przewagę konkurencyjną, a sami pozycjonerzy – skutecznie wyróżnić się na rynku pracy.

Czytaj więcej »Certyfikowany specjalista SEO – czy certyfikaty sprawdzą się w branży SEO?

10 błędów rujnujących reputację Twojej Firmy w Google

W sytuacji nieustannie zmieniających się algorytmów Google, pozycjonowanie stron staje się coraz trudniejszym zadaniem. Niekiedy skuteczne wysunięcie pozycji na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach utrudniają sami właściciele stron. Jakich błędów powinni unikać, by nie stracić szansy na dobrą widoczność swojego serwisu?

Czytaj więcej »10 błędów rujnujących reputację Twojej Firmy w Google

Depozycjonowanie – uważaj na swój internetowy biznes

W chwili obecnej biznes w sieci jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Dzięki coraz większej liczbie osób, które korzystają z internetu przychody firm, w nim funkcjonujących z roku na rok się zwiększają, a coraz więcej przedsiębiorstw, które do tej pory nie były zainteresowane tym kanałem promocji, stara się w nim na dobre zaistnieć.

Czytaj więcej »Depozycjonowanie – uważaj na swój internetowy biznes

SEO seminarium

W dniach 16 – 17 września 2010, w Warszawie, odbędzie się seminarium – „Co trzeba i warto wiedzieć o SEO”. Organizatorem wydarzenia jest firma Most Wanted! Conferences. Patronat merytoryczny objęła agencja search engine marketing – Bluerank.

Czytaj więcej »SEO seminarium