Selena

Selena zaprasza na Budowlany Piknik Ekologiczny

Ekoporady, ekobudowanie i ekodesign, to tylko niektóre atrakcje Budowlanego Pikniku Ekologicznego, zaplanowanego na 12 listopada 2011 r. w Warszawie. Ekowydarzenie, organizowane przez Wydawnictwo „Przewodnik Budowlany” rozpocznie się o godzinie 10.00 w Domu Modelowym, na terenie Parku Handlowego Janki. W ramach pikniku, firma Selena zaprezentuje proekologiczne rozwiązania technologiczne.

Czytaj więcej »Selena zaprasza na Budowlany Piknik Ekologiczny

„NEO – KREATOR WNĘTRZ” on-line – nowa aplikacja dla farb TYTAN NEO

Zaprojektowanie spójnego pod względem kolorystycznym pomieszczenia to zadanie, z którym codziennie mierzą się profesjonaliści. Aby ułatwić komponowanie kolorów ścian i sufitów z elementami wyposażenia firma Selena oferuje nowe interaktywne narzędzie. Najnowsza aplikacja on-line „NEO – KREATOR WNĘTRZ”, dedykowana architektom i projektantom usprawni działania aranżacyjne, pomoże w kreowaniu zestawów kolorystycznych wnętrz. Zaawansowany program w profesjonalny sposób ułatwi wybór koloru z szerokiej palety farb TYTAN NEO.

Czytaj więcej »„NEO – KREATOR WNĘTRZ” on-line – nowa aplikacja dla farb TYTAN NEO

Ogólnopolski Turniej Montażystów „Mistrzowie Montażu”

W Kazimierzu Dolnym 10 września 2011r. odbył się Ogólnopolski Turniej Montażystów – „Mistrzowie Montażu”. W zawodach wzięło udział prawie 30 ekip montażowych z całej Polski, a ich prace oceniali specjaliści z warszawskiego Instytutu Techniki Budowlanej i największych firm z branży, w tym Seleny SA, która była także merytorycznym partnerem Turnieju.

Czytaj więcej »Ogólnopolski Turniej Montażystów „Mistrzowie Montażu”

Ekspert firmy Selena radzi: Jak unikać błędów przy klejeniu płytek?

Dobrej jakości zaprawa klejowa do płytek to dopiero połowa sukcesu. Równie istotne jest prawidłowe ułożenie ceramiki, które wymaga fachowej wiedzy i umiejętności. Niedoświadczeni montażyści często popełniają błędy wpływające na wytrzymałość okładziny. Co należy wiedzieć, by ich uniknąć?

Czytaj więcej »Ekspert firmy Selena radzi: Jak unikać błędów przy klejeniu płytek?