SEGRO

1 SEGRO

CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

segroFirma CAT LC Polska rozszerzyła współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Na mocy zawartej umowy deweloper przekaże najemcy terminal cross-dock o powierzchni ponad 4 600 m2 z towarzyszącym modułem biurowym. Obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2014 roku.

Czytaj więcej »CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

3 SEGRO

Firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. i CAT LC Polska rozpoczęły działalność w SEGRO Logistics Park Stryków

segroNowi najemcy SEGRO Logistics Park Stryków – w jednej z kluczowych inwestycji SEGRO w regionie – firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. oraz CAT LC Polska rozpoczęły działalność w nowej lokalizacji. W ramach zawartych w ubiegłym roku umów długoterminowych firmy wynajęły łącznie około 11 000 m² powierzchni magazynowej i biurowej o wysokim standardzie zrealizowanej w systemie build-to-suit. Rozpoczęcie operacji w ramach SEGRO Logistics Park Stryków zainaugurowało kolejny etap współpracy obu klientów SEGRO.

Czytaj więcej »Firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. i CAT LC Polska rozpoczęły działalność w SEGRO Logistics Park Stryków

SEGRO i Decathlon z nowym projektem w Gliwicach

SEGRO, wiodący deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni magazynowej w Europie, oddał do użytkowania nowoczesne centrum dystrybucyjne firmy Decathlon w ramach SEGRO Business Park Gliwice. Obiekt, którego realizacja trwała dziesięć miesięcy, jest już w pełni operacyjny. Jego powstanie ma wesprzeć rozwój firmy w szczególności w Polsce oraz Czechach.

Czytaj więcej »SEGRO i Decathlon z nowym projektem w Gliwicach

Grupa PHN S.A. i SEGRO realizują projekt typu joint venture we Wrocławiu

Na części terenów należących do Grupy PHN S.A., przy ulicy Bierutowskiej we Wrocławiu, brytyjski deweloper – firma SEGRO wybuduje nowoczesny obiekt magazynowo-logistyczny, o pow. użytkowej ok 43 000 mkw. Łączna powierzchnia terenu należącego do Grupy PHN S.A wynosi ok. 30 ha. Na mocy umowy pomiędzy firmami, blisko jedną trzecią tego obszaru zajmą nowoczesne obiekty SEGRO. Inwestycja realizowana jest w formie partnerstwa biznesowego pomiędzy spółkami.

Czytaj więcej »Grupa PHN S.A. i SEGRO realizują projekt typu joint venture we Wrocławiu

Pierwszy najemca w ramach zrealizowanego przez SEGRO projektu SBU

Firma ABB Polska stanowiąca część międzynarodowego koncernu działającego w branży elektroenergetyki i automatyki została pierwszym najemcą innowacyjnego obiektu small busines unit zrealizowanego przez SEGRO w ramach parku logistycznego Tulipan Park Łódź. Spółka wynajęła ponad 1 800 m2 elastycznej powierzchni biznesowej, na którą składają się magazyny, biura oraz pomieszczenia socjalne. W transakcji pośredniczyła agencja Axi Immo.

Czytaj więcej »Pierwszy najemca w ramach zrealizowanego przez SEGRO projektu SBU

SEGRO i OPEK podjęły współpracę przy budowie nowego magazynu o powierzchni 7 600 m2 na terenie Tulipan Park Łódź

SEGRO, wiodący europejski deweloper należący do REIT, oraz firma kurierska OPEK ogłosiły podjęcie współpracy w zakresie budowy nowoczesnego centrum przeładunkowego. Nowy obiekt o powierzchni 7 600 m2 powstanie na terenie należącego do SEGRO Tulipan Park Łódź., Oddanie budynku do użytku przewidziano na III kwartał 2012 roku.

Czytaj więcej »SEGRO i OPEK podjęły współpracę przy budowie nowego magazynu o powierzchni 7 600 m2 na terenie Tulipan Park Łódź

SEGRO rozszerza swoją ofertę produktową w Polsce

Firma SEGRO, wiodący deweloper powierzchni biznesowych w Europie, rozpoczęła budowę swojego pierwszego obiektu typu small business unit w Polsce. Inwestycja powstająca w Łodzi dedykowana jest klientom poszukującym nowoczesnych, elastycznych powierzchni biznesowych gwarantujących zarówno dogodny dostęp do towarów, jak i reprezentacyjne otoczenie. Zgodnie z planem projekt zostanie oddany do użytku pod koniec 2010 roku.

Czytaj więcej »SEGRO rozszerza swoją ofertę produktową w Polsce