Archiwa tagu: Secus Asset Management

Secus wysyła spółkę i3D do Kalifornii. Współpraca z aniołem biznesu Markiem Ivanowskim nabiera tempa

Najpierw otwarcie w 2011 roku biura z Houston, teraz dotarcie do dużych odbiorców wśród grafików i inżynierów w USA. Taki plan realizuje gliwicka spółka i3D, która współpracując z Secus Asset Management wyruszyła na podbój rynku amerykańskiego.

Udany początek roku

Pierwszy tydzień nowego roku był dla inwestorów udany. W skali tygodnia wszystkie indeksy GPW wzrosły w podobnej skali od 2,2 proc. WIG20 do 2,5 proc. w przypadku mWIG40 oraz sWIG80. Tym samym nasz parkiet nie wyróżnił się ani pozytywnie, ani też negatywnie na tle rynków bazowych.

Secus Asset Management SA przygotował Raport Zarządzającego funduszem Secus I FIZ za III kwartał 2009

Secus Asset Management SA jako zarządzający przygotował raport na temat działań funduszu Secus I FIZ. Raport, oprócz informacji na temat samego funduszu i jego działania, zawiera opis spółek portfelowych a także informacje na temat ich funkcjonowania.

Konsorcjum Secus Asset Management SA i Omikron-Konsulting wygrało przetarg na udział w prywatyzacji państwowych przedsiębiorstw

Secus Asset Management SA w konsorcjum z Omikron-Konsulting wygrał przetarg organizowany przez Ministerstwo Skarbu Państwa na udział w prywatyzacji pięciu przedsiębiorstw. Do przetargu stanęło 10 firm. Oferta konsorcjum spełniła wszystkie wymagania określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.