Archiwa tagu: Seco/Warwick

Spółka z grupy SECO/WARWICK podpisuje umowę o wartości 65,4 mln zł

Retech System LLC, spółka z grupy SECO/WARWICK, będącej światowym liderem w produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali, podpisała umowę o wartości ok. 65,4 mln PLN (21,56 mln USD) na wykonanie i dostarczenie urządzenia do produkcji wielkogabarytowych półfabrykatów hutniczych z tytanu, w ramach najwiekszej tego rodzaju inwestycji realizowanej w Kazachstanie.

Seco/Warwick – medal za innowacje

Grupa Seco/Warwick, światowy lider w produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali, została uhonorowana ‘Medalem Targów Kielce’, w ramach prestiżowej wystawy – XVI Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL 2010 w Kielcach. Firma otrzymała medal za innowacyjny, próżniowy, indukcyjny piec laboratoryjny do topienia i odlewnictwa tytanu.

Grupa Seco/Warwick: dalszy wzrost liczby zawieranych umów w spółkach grupy

Grupa SECO/WARWICK, światowy lider w produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali, podpisała w okresie od końca marca do końca kwietnia umowy o łącznej wartości blisko 20 mln zł . Najważniejsza z nich to umowa zawarta przez Elterma SA, na dostawę kompletnej linii technologicznej na bazie pieców Pegat dla polskiego producenta maszyn i urządzeń górniczych. Wartość… Czytaj dalej »

Ożywienie koniunktury na rynkach Grupy SECO/WARWICK od końca 2009 roku

Grupa SECO/WARWICK, światowy lider w produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali, zanotował w 2009 roku zysk EBITDA na poziomie 4,94 mln zł przy przychodach w wysokości 123,8 mln zł. Pomimo recesji w 2009 roku na rynkach działalności Seco/Warwick, dzięki dywersyfikacji i skutecznym działaniom restrukturyzacyjnym, Grupa zachowała stabilną i bezpieczną pozycję finansową. Jednocześnie wyraźny powrót ożywienia… Czytaj dalej »

Seco\Warwick publikuje wyniki finansowe za I półrocze 2009 r.

Grupa SECO/WARWICK, światowy lider w produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali, zanotowała w pierwszym półroczu 2009 roku zdecydowany wzrost zysku EBITDA – o 23%, do ponad 3,7 mln zł w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Przychody w tym okresie sięgnęły niemal 64 mln zł, a zysk netto wyniósł blisko 1,06 mln zł. Jednocześnie Grupa… Czytaj dalej »