Archiwa tagu: Seagate

Seagate przedstawia Momentus XT

Seagate Technology przedstawia Momentus XT – najszybszy wewnętrzny dysk 2,5-calowy, oferujący wydajność na poziomie dysku SSD, a pojemność i cenę porównywalną do tradycyjnych dysków twardych. Dysk Momentus XT został wyposażony w przełomową technologię Adaptive Memory, która umożliwia optymalizowanie dostępu do danych i szybkości działania aplikacji pod kątem poszczególnych użytkowników.

Seagate przedstawia SAVVIO 10K.4

Dysk oferuje do 600GB pojemności i współczynnik MTBF wynoszący 2 miliony godzin.  Seagate (NASDAQ: STX) przedstawia dyski Savvio® 10K.4, oferujące najwyższą pojemność i niezawodność spośród dostępnych na rynku 2,5-calowych dysków klasy enterprise. Zaprojektowany z myślą o serwerach i systemach pamięci masowej, Savvio 10K.4 oferuje nawet 600GB pojemności. Jest również pierwszym HDD o wskaźniku MTBF na… Czytaj dalej »

Nowy raport na temat “ekologizacji” produktów elektronicznych

Apple, Sony Ericsson i najwięksi dostawcy są liderami w branży w zakresie wycofywania substancji opartych na chlorze i bromie z produktów elektronicznych. Dwie wiodące organizacje non-profit – ChemSec i Clean Production Action – ogłosiły precedensowy raport na temat przedsiębiorstw, które są liderami w przemyśle elektronicznym w dziedzinie wycofywania z produkcji substancji chemicznych

Seagate rozpoczyna sprzedaż CHEETAH 15K,7 – najszybszych, najbardziej pojemnych i wydajnych pamięci masowych klasy enterprise

Firma Seagate (NASDAQ: STX) poinformowała, że rozpoczyna sprzedaż pamięci masowych Cheetah® 15K.7 klasy enterprise, cechujących się najwyższą wydajnością i pojemnością wśród dysków o podwyższonej niezawodności. Cheetah 15K.7 są pierwszymi na rynku rozwiązaniami oferującymi prędkość obrotową wynoszącą 15000 RPM, do 600 GB pojemności i współczynnik MTBF na poziomie 1.6 miliona godzin.  

Seagate przedstawia nowe rozwiązania z rodziny BlackArmor przeznaczonych dla małych firm

Seagate (NASDAQ: STX) przedstawił nowe produkty z rodziny BlackArmor: serwer BlackArmor NAS 220, pamięć zewnętrzną BlackArmor WS 110 oraz dysk przenośny BlackArmor PS 110. Nowe rozwiązania dołączają do istniejących już produktów z serii BlackArmor (NAS 440 i NAS 420) – oferują ten sam zestaw aplikacji do backupu i przeznaczone są głownie dla pracowników małych firm… Czytaj dalej »