Scandic Food

Leśna fantazja – owoce leśne w sosie marki Streamline

Okrąglutkie porzeczki, słodkie maliny i dorodne jeżyny – to właśnie te owoce, otulone gęstym, półpłynnym sosem, kryją się w 500-gramowym kartoniku najnowszego produktu marki Streamline – Owoców leśnych w sosie. Co istotne, na każde 100 g nowości marki przypada aż  55 g urodziwych, okazałych owoców zbieranych prosto z krzaczków, dzięki czemu Owoce leśne w sosie zaskakują naturalnym, pełnym smakiem swoich składników. Wyjątkowość produktu polega także na tym, że można go podawać zarówno na ciepło (zapiekane w cieście, tarty, ciepłe desery), jak i na zimno – do lodów, deserów czy sorbetów. Owoce leśne w sosie Streamline z powodzeniem komponują się z naleśnikami, goframi, ciastem francuskim czy domowymi wypiekami (pierożki, rogaliki, ciasta), mogą również posłużyć do przygotowania np. makaronu lub ryżu na słodko.

Czytaj dalej »Leśna fantazja – owoce leśne w sosie marki Streamline

To jest to! Czosnek marynowany z oliwkami i suszonymi pomidorami marki Streamline

Chociaż czosnek najchętniej używany jest w polskiej kuchni w swej naturalnej postaci,  jako dodatek do aromatycznych sosów czy przyprawa wyciągająca z mięsa prawdziwą głębię smaku, coraz większą popularnością cieszy się także w swojej śródziemnomorskiej odsłonie – zatopiony w oleju.

Czytaj dalej »To jest to! Czosnek marynowany z oliwkami i suszonymi pomidorami marki Streamline

Niskosłodzony dżem z owoców leśnych marki Owocowa Rozkosz doceniony

Niskosłodzony dżem z owoców leśnych marki Owocowa Rozkosz zdobył właśnie wyróżnienie w konkursie ZŁOTY PARAGON 2012 – NAGRODA KUPCÓW POLSKICH. Produkt ten uzyskał zaszczytne miano Lidera Sprzedaży w kategorii dżemów, marmolad, konfitur i powideł, co jest kolejnym potwierdzeniem faktu, że Polacy cenią produkty marki Owocowa Rozkosz i chętnie sięgają po nie podczas zakupów.

Czytaj dalej »Niskosłodzony dżem z owoców leśnych marki Owocowa Rozkosz doceniony

Nowość – Paski suszonych pomidorów w oleju Svanso

Bez nich trudno wyobrazić sobie rozpieszczoną słońcem kuchnię włoską. Kiedyś trudno dostępne i uważane za towar luksusowy, dziś dostępne powszechnie kuszą nasze zmysły ze sklepowych półek. Suszone pomidory, bo o nich mowa, potrafią wielu potrawom dodać tego ostatniego szlifu, który zwykłą sałatkę zamienia w sycylijską fantazję wieczorową porą.

Czytaj dalej »Nowość – Paski suszonych pomidorów w oleju Svanso

Walentynki z różą – duńskie ciasteczka maślane w ozdobnej puszce – Scandic Food

Sądzisz, że czerwona róża i słodkości to prezent zbyt popularny na Walentynki? Nic bardziej mylnego! Pod warunkiem jednak, że wręczony zostanie ze szczerą intencją i – co najważniejsze – oryginalnym pomysłem. W tym roku skorzystać możemy z propozycji Skandynawów, którzy wbrew obiegowej opinii są bardzo uczuciowi i romantyczni.

Czytaj dalej »Walentynki z różą – duńskie ciasteczka maślane w ozdobnej puszce – Scandic Food