Archiwa tagu: SAP Polska

GAZ-SYSTEM S.A. zintegrował zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i inwestycjami przy pomocy SAP ERP

Firmy SAP Polska i S&T Services Polska poinformowały o zakończeniu wdrożenia systemu SAP ERP w firmie Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., która zarządza transportem paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całej Polski. Projekt objął zaprojektowanie, dostarczenie i wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.

Uczelnia Łazarskiego rozpoczyna współpracę z SAP Polska Sp. z.o.o

W wyniku współpracy Uczelni Łazarskiego i firmy SAP powstał program specjalności Zarządzanie Projektami, realizowanej na studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie. Jednym z zadań polskiego oddziału SAP jest popularyzowanie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań informatycznych i wdrażanie światowych standardów biznesowych.

Rozwiązania SAP OpenText usprawnią obieg dokumentów w Sokołów S.A.

Firmy SAP Polska i OpenText Polska poinformowały, że koncern Sokołów S.A., wiodący producent mięsa i przetworów mięsnych w Polsce, zdecydował się rozszerzyć funkcjonalność swojej instalacji SAP ERP o rozwiązania wspierające zarządzanie obiegiem dokumentów SAP Extended Enterprise Content Management by OpenText oraz SAP Invoice Management by OpenText.

HICRON Srebrnym Partnerem SAP Polska

Spółka HICRON poinformowała, że została wyróżniona tytułem Srebrnego Partnera SAP. Nowy status, przyznany na podstawie dotychczasowych osiągnięć HICRON na rynku SAP w Polsce, pozwala spółce oferować licencje na oprogramowanie SAP na korzystniejszych niż do tej pory warunkach.