SAP Polska

GRUPA IMPEL obsłuży procesy mobilne z pomocą rozwiązań SAP

Firma SAP Polska poinformowała, że Grupa Impel, jeden z głównych dostawców usług dla biznesu w Polsce, zdecydowała się na zakup rozwiązań SAP do budowania i obsługi procesów mobilnych. Stosowna umowa została podpisana pomiędzy Grupą Impel a firmą SI-Consulting S.A., złotym partnerem SAP. Z pomocą platformy Sybase Unwired Platform Impel planuje tworzyć i uruchamiać aplikacje mobilne, wykorzystywane przez różne działy i spółki Grupy Impel, zaś rozwiązanie SAP® Afaria® posłuży do zapewnienia bezpieczeństwa danych w infrastrukturze mobilnej. Docelowo aplikacje mobilne zbudowane w oparciu o rozwiązania SAP usprawnią pracę ponad 800 pracowników terenowych. Pod względem liczby pracowników będzie to jedno z największych wdrożeń systemów mobilnych klasy Field Service Automation w Polsce.

Czytaj więcej »GRUPA IMPEL obsłuży procesy mobilne z pomocą rozwiązań SAP

HR w chmurze: SAP udostępnia w Polsce rozwiązania SuccessFactors

1 SAP PolskaFirma SAP Polska poinformowała o dostępności w Polsce oprogramowania SuccessFactors, które jest jednym z najpopularniejszych na świecie rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkim, dostępnych w modelu na żądanie, czyli w tzw. chmurze. Oferując zarówno instalowane tradycyjnie aplikacje SAP ERP HCM (Human Capital Management – zarządzanie kapitałem ludzkim), jak i produkty SuccessFactors w chmurze SAP proponuje klientom w Polsce niezwykle szerokie portfolio rozwiązań HCM: bogate funkcjonalnie i elastyczne pod względem modelu zastosowania. Obie rodziny oprogramowania są dostępne w jęz. polskim.

Czytaj więcej »HR w chmurze: SAP udostępnia w Polsce rozwiązania SuccessFactors

GAZ-SYSTEM S.A. zintegrował zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i inwestycjami przy pomocy SAP ERP

Firmy SAP Polska i S&T Services Polska poinformowały o zakończeniu wdrożenia systemu SAP ERP w firmie Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., która zarządza transportem paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całej Polski. Projekt objął zaprojektowanie, dostarczenie i wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Celem wdrożenia było lepsze zarządzanie trwającymi i planowanymi inwestycjami, optymalizacja wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa i ujednolicenie informacji zarządczych w rozproszonych terytorialnie jednostkach GAZ-SYSTEM S.A.

Czytaj więcej »GAZ-SYSTEM S.A. zintegrował zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i inwestycjami przy pomocy SAP ERP

SAP Polska nagradza najbardziej innowacyjnych klientów

Firma SAP Polska poinformowała o przyznaniu wyróżnień najbardziej innowacyjnym klientom, którzy w ciągu ostatniego roku przeprowadzili wdrożenia, odznaczające się nowatorskim podejściem i wykorzystaniem najnowszych rozwiązań z portfolio SAP. Wśród wyróżnionych firm znalazły się: CEDC, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Górnośląska Spółka Gazownictwa, ING Bank Śląski, Meble VOX oraz Ruch S.A. Wyróżnienia zostały przyznane podczas konferencji SAP Forum, która odbyła się w dniach 31.05-01.06. 2012 r. w Sopocie.

Czytaj więcej »SAP Polska nagradza najbardziej innowacyjnych klientów

Uczelnia Łazarskiego rozpoczyna współpracę z SAP Polska Sp. z.o.o

W wyniku współpracy Uczelni Łazarskiego i firmy SAP powstał program specjalności Zarządzanie Projektami, realizowanej na studiach magisterskich na kierunku Zarządzanie. Jednym z zadań polskiego oddziału SAP jest popularyzowanie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań informatycznych i wdrażanie światowych standardów biznesowych. Działania SAP dedykowane są kadrom menadżerskim, które w przyszłości będą tworzyć absolwenci kierunku Zarządzanie Projektami na Uczelni Łazarskiego.

Czytaj więcej »Uczelnia Łazarskiego rozpoczyna współpracę z SAP Polska Sp. z.o.o

Rozwiązania SAP OpenText usprawnią obieg dokumentów w Sokołów S.A.

Firmy SAP Polska i OpenText Polska poinformowały, że koncern Sokołów S.A., wiodący producent mięsa i przetworów mięsnych w Polsce, zdecydował się rozszerzyć funkcjonalność swojej instalacji SAP ERP o rozwiązania wspierające zarządzanie obiegiem dokumentów SAP Extended Enterprise Content Management by OpenText oraz SAP Invoice Management by OpenText. Rozwiązania te pomogą usprawnić zarządzanie dokumentami w firmie oraz zoptymalizować współpracę z kontrahentami. Rozwiązania OpenText posiadają najwyższy status integralności z produktami firmy SAP w obszarze Enterprise Content Management.

Czytaj więcej »Rozwiązania SAP OpenText usprawnią obieg dokumentów w Sokołów S.A.