Archiwa tagu: SAP HCM

Pilotażowe wdrożenie nowej funkcjonalności systemu SAP HCM w Banku Zachodnim WBK

Firma GAVDI Polska S.A. przeprowadziła pilotażowe wdrożenie nowej funkcjonalności SAP HCM do obliczania podstaw zasiłków (PLZLA) w Banku Zachodnim WBK. Konsultanci GAVDI na zlecenie SAP Polska brali udział w procesie zaprojektowania i realizacji nowej funkcji, która w maju 2011 r. została włączona przez firmę SAP do polskiej wersji systemu SAP HCM.

Firmy nadal szukają oszczędności

Dla większości firm ostatni rok upłynął pod znakiem oszczędności i cięć budżetowych. Pierwsze opinie wieszczące poprawę sytuacji wydają się być przedwczesne. Według większości ekonomistów, przed przedsiębiorcami jeszcze trudne kilkanaście miesięcy.

Realistyczne środowisko testowe dzięki rozwiązaniu GAVDI Replicator

Każda zmiana w systemie SAP HCM wymaga uprzedniego przetestowania w celu wyeliminowania potencjalnych błędów. GAVDI z myślą o procesach zachodzących w środowisku testowym i deweloperskim oferuje autorskie rozwiązanie pod nazwą Replicator, wspierające proces tworzenia realistycznego środowiska testowego.

GAVDI wspiera SAP HCM w Volkswagen Motor Polska

Do grona klientów Centrum Wsparcia Aplikacji GAVDI dołączyła firma Volkswagen Motor Polska (VWMP). Właściciel polkowickiej fabryki silników korzysta z usługi wsparcia,  serwisu i utrzymania aplikacji SAP HCM od połowy lutego b.r. Implementacja aplikacji to jedynie pierwszy krok niezwykle złożonego procesu realizacji projektu wdrożenia systemu SAP HCM w organizacji. Niezbędne jest również kompleksowe wsparcie i serwis,… Czytaj dalej »

Autostrada budowana pod kontrolą SAP HCM

GAVDI Polska w ramach współpracy z firmą Stump-Hydrobudowa sp. z o.o. rozpoczęła nowy projekt – wdrożenie oceny czasu pracy. Założeniem projektu jest usprawnienie procesów w zakresie zarządzania czasem pracy, obejmujących planowanie, rejestrację rzeczywistego czasu pracy, rozliczanie czasu pracy, raportowanie wyników rozliczenia.

HR Box rozwiązuje kadrowe bolączki

Systemem SAP HCM posiłkują się w Polsce największe przedsiębiorstwa, zatrudniające dziesiątki tysięcy pracowników. Jego funkcjonalność od niedawna stała się również dostępna dla mniejszych firm – na rynku pojawił się HR Box – system prekonfigurowany autorstwa firmy GAVDI Polska, bazujący na SAP HCM.