Przejdź do treści

SAP ERP

Infovide-Matrix z kontraktem dla sądów apelacyjnych

Infovide-Matrix, wiodący dostawca usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce, wspólnie
z Abile Sp. z o.o. realizuje usługi wsparcia w użytkowaniu systemu SAP ERP dla sądów Apelacyjnych, Okręgowych i Rejonowych. Umowy zawarto w wyniku wyboru najkorzystniejszych ofert w przetargach o zamówienie publiczne przeprowadzonych przez Sądy Apelacyjne we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu.Czytaj dalej »Infovide-Matrix z kontraktem dla sądów apelacyjnych

Dwa kraje, dwie spółki i jeden system. Wdrożenie systemu SAP ERP w Profile Vox i Chemia Vox

Dynamiczny rozwój firmy i brak możliwości kontrolowania tego wzrostu za pomocą dotychczasowego rozwiązania informatycznego to najczęstsze powody wdrożenia systemu SAP ERP. Przed taką decyzją stanął również zarząd Profile VOX i Chemia VOX w styczniu 2010roku kiedy zwiększony wolumen i zakres sprzedaży wymusił konieczność optymalizacji przepływów i procesów biznesowych między zakładami produkcyjnymi w Polsce i magazynem we Francji.

Czytaj dalej »Dwa kraje, dwie spółki i jeden system. Wdrożenie systemu SAP ERP w Profile Vox i Chemia Vox

Rozwiązania SAP OpenText usprawnią obieg dokumentów w Sokołów S.A.

Firmy SAP Polska i OpenText Polska poinformowały, że koncern Sokołów S.A., wiodący producent mięsa i przetworów mięsnych w Polsce, zdecydował się rozszerzyć funkcjonalność swojej instalacji SAP ERP o rozwiązania wspierające zarządzanie obiegiem dokumentów SAP Extended Enterprise Content Management by OpenText oraz SAP Invoice Management by OpenText. Rozwiązania te pomogą usprawnić zarządzanie dokumentami w firmie oraz zoptymalizować współpracę z kontrahentami. Rozwiązania OpenText posiadają najwyższy status integralności z produktami firmy SAP w obszarze Enterprise Content Management.

Czytaj dalej »Rozwiązania SAP OpenText usprawnią obieg dokumentów w Sokołów S.A.

Upgrade systemu SAP w Play

W lipcu 2011 roku konsultanci HICRON rozpoczęli prace wdrożeniowe w PLAY związane z upgrade systemu SAP ERP spółki. Projekt, podzielony na dwie fazy, obejmuje migrację systemu na wydajniejszą platformę oraz upgrade techniczny SAP ERP i Enterprise Portal. Pracownicy PLAY rozpoczną pracę na nowej platformie sprzętowej już w bieżącym roku, natomiast nowa wersja SAP będzie dostępna w marcu 2012 roku.

Czytaj dalej »Upgrade systemu SAP w Play