Samsung Electronics

Kup Samsung NX i za darmo naucz się fotografować z National Geographic

Akcja promocyjna zorganizowana przez firmę Samsung Electronics Polska w ramach współpracy z magazynem National Geographic Polska, została przedłużona do końca grudnia 2014 roku. Nabywcy aparatów z serii Samsung NX będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Wojciecha Franusa, dyrektora artystycznego miesięcznika.

Czytaj więcej »Kup Samsung NX i za darmo naucz się fotografować z National Geographic

Samsung prezentuje nowy dwurdzeniowy Galaxy Tab 10.1

Samsung Electronics zaprezentował dziś najnowszy model ze swojej rodziny tabletów – Galaxy Tab 10.1. Urządzenie to wyposażono w wyświetlacz TFT o przekątnej 10,1 cala oraz system operacyjny Android 3.0. Galaxy Tab 10.1 jest przeznaczony dla wszystkich aktywnych osób, które poszukują urządzenia oferującego funkcjonalności dzisiejszych laptopów i smartfonów, będącego dopełnieniem ich prywatnego i zawodowego życia. 

Czytaj więcej »Samsung prezentuje nowy dwurdzeniowy Galaxy Tab 10.1

Nowe zestawy kina domowego firmy Samsung zachwycają stylem

Nowe systemy kina domowego, zapewniające bogactwo wrażeń multimedialnych dzięki wykorzystaniu technologii trójwymiarowego obrazu i dźwięku, zaprezentuje firma Samsung Electronics na rozpoczynających się dzisiaj międzynarodowych targach Consumer Electronics Show (CES) 2011 w Las Vegas. Nowością na rynku będzie możliwość odtwarzania pochodzących z różnych źródeł treści w formacie 2D i 3D, również w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Czytaj więcej »Nowe zestawy kina domowego firmy Samsung zachwycają stylem

Trójwymiarowy Blu-Ray nagrodzony na CES 2011

Samsung Electronics zaprezentował nowe odtwarzacze Blu-Ray 3D, wyposażone w innowacyjne funkcje. Dzięki nim możliwe stało się odtwarzanie internetowych treści i uruchamianie aplikacji na dowolnym telewizorze, także poprzez zintegrowany moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi 802.11n. Do odtwarzaczy wprowadzono także funkcję Ultra Fast Play, która znacznie przyspiesza rozpoczęcie odtwarzania filmu z włożonej płyty, skracając ten czas do tylko trzech sekund, bijąc tym samym kolejny rekord w branży. 

Czytaj więcej »Trójwymiarowy Blu-Ray nagrodzony na CES 2011

EKSPRES SERWIS – dmuchamy na zimne

Można nie wierzyć w Prawa Murphy’ego, które mówią, że rzeczy pójdą tak źle, jak to tylko możliwe. Samsung na wszelki wypadek wprowadza jednak gwarancję EKSPRES SERWIS, dzięki której użytkownicy telewizorów 3D LED TV i lodówek side by side zyskują pewność, że awaria zostanie błyskawicznie usunięta przez serwisantów firmy. Samsung po prostu dmucha na zimne, żeby w ważnych momentach klienci nie zostali na lodzie.

Czytaj więcej »EKSPRES SERWIS – dmuchamy na zimne

Biuro Podróży Reklamy przygotowało dla Samsunga kampanię skierowaną do kanału HoReCa

Agencja Biuro Podróży Reklamy zrealizowała na zlecenie Samsung Electronics Polska kampanię reklamową skierowaną do segmentu HoReCa. Jej celem jest dotarcie z ofertą telewizorów Samsung LED oraz 3D LED do kanału HoReCa przy użyciu internetu. W ramach kampanii Samsung Electronics Polska promuje ofertę zapewniających idealny odbiór obrazu przy scenach ruchu telewizorów LED obejmującą atrakcyjną cenę pakietu (telewizor + uchwyt) oraz 4-letnią gwarancję.

Czytaj więcej »Biuro Podróży Reklamy przygotowało dla Samsunga kampanię skierowaną do kanału HoReCa

Ruszyła kampania reklamowa nowatorskich aparatów Samsung PL150

Samsung Electronics Polska rozpoczął ogólnokrajową kampanię reklamową najnowszego aparatu fotograficznego z dwoma ekranami LCD – modelu PL150. Reklamy w telewizji, prasie i internecie podkreślają innowacyjne rozwiązanie w postaci dodatkowego wyświetlacza z przodu obudowy. Pozwala on m.in. na bardzo łatwe kadrowanie autoportretów czy zdjęć grupowych.

Czytaj więcej »Ruszyła kampania reklamowa nowatorskich aparatów Samsung PL150