Samozatrudnienie

Praca na własny rachunek: nie bój się walczyć o swoje

Praca na własny rachunek to korzystne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wolność zawodową. Wybierają własną drogę i styl pracy, by samemu decydować z kim współpracują, ile przyjmują zleceń i na jakich zasadach je realizują. Jednak nierzadko aspekt ryzyka w działalności gospodarczej może stać się dominujący, co z czasem studzi zapał do własnej firmy. Na jakie problemy napotykają polscy przedsiębiorcy i jak sobie z nimi radzą?

Czytaj więcej »Praca na własny rachunek: nie bój się walczyć o swoje

Gospodarka magazynowa w sklepie internetowym – SAMozatrudnienie z dodatkiem Minimagazyn

E-handel to znak naszych czasów. Decydując się na taką postać sprzedaży należy być świadomym wagi procesów logistycznych, a w szczególności magazynowania. Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT, wychodząc na przeciw wyzwaniom współczesnego handlu, opracowało dodatek do programu SAMozatrudnienie, który umożliwia kontrolę stanów magazynowych, a tym samym usprawnia procesy sprzedażowe.
Czytaj więcej »Gospodarka magazynowa w sklepie internetowym – SAMozatrudnienie z dodatkiem Minimagazyn

Nie kupuj kota w worku – przetestuj FORMAT krok po kroku

Zanim zdecydujemy się na zakup programu księgowego, który ma nam służyć latami warto go wcześniej poznać. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT udostępnia na swojej stronie internetowej bezpłatne 60-dniowe pełne wersje testowe programów. Teraz bez pośpiechu możemy przetestować program przed jego zakupem.
Czytaj więcej »Nie kupuj kota w worku – przetestuj FORMAT krok po kroku

Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem – księgowość małej firmy z programem Samozatrudnienie

Wiele osób prowadzących jednoosobową firmę sądzi, że sprawy związane z księgowością i podatkami są ponad ich siły. Nic bardziej mylnego! Biuro Informatyki Stosowanej Format udowadnia, że dzięki programowi Samozatrudnienie nawet początkujący użytkownik doskonale sobie z nimi poradzi.
Czytaj więcej »Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem – księgowość małej firmy z programem Samozatrudnienie