Archiwa tagu: \SALES LINK

SALES LINK razem z PODRAVKĄ

Agencja SALES LINK, specjalizująca się w kompleksowym wsparciu sprzedaży, wygrała przetarg na przygotowanie m.in. promocji konsumenckich oraz aktywacji sprzedaży w kanale tradycyjnym dla marki PODRAVKA

Nowa osoba w SALES LINK

Agencja SALES LINK, specjalizująca się w kompleksowym wsparciu sprzedaży, wzmacnia dział planowania strategicznego. W czerwcu do zespołu, jako Head of Strategy, dołączyła Aleksandra Michnicka. Ola pracuje dla obecnych klientów agencji i odpowiada za działania z zakresu rozwoju biznesu.

Nowa osoba w zespole SALES LINK

Do zespołu agencji field marketingowej SALES LINK dołączył Piotr Kubiak, który objął stanowisko Head of Copy. Do jego obowiązków należy m.in. tworzenie koncepcji i scenariuszy kampanii realizowanych przez agencję oraz copywriting.

SALES LINK poszerza kompetencje

Agencja field marketingowa SALES LINK oraz Fast Forward podpisały umowę o współpracy z firmą Polar Technologies Europe, jednym z czołowych europejskich producentów i dostawców śniegu z przeznaczeniem m.in. na eventy outdoorowe. SALES LINK i Fast Forward zyskały tym samym status wyłącznych przedstawicieli Polar Technologies Europe na Polskę i region Europy Środkowo-Wschodniej.

SALES LINK kolejny rok z Bridgestone

Agencja field marketingowa SALES LINK kolejny rok będzie współpracować z marką Bridgestone, największym obecnie producentem opon i wyrobów gumowych na świecie. Agencja prowadzi dla Bridgestone partnerski program biznesowy, obejmujący m.in. obsługę serwisu internetowego dedykowanego partnerom firmy, akcje sprzedażowe, szkolenia oraz eventy i wydarzenia specjalne.

Sales Link dla Davidoff

Agencja field marketingowa Sales Link odpowiada za akcję informacyjną dla papierosów Davidoff, marki z segmentu premium należącej do koncernu Imperial Tobacco. Działania będą realizowane w grudniu 2011 roku na terenie całej Polski.

Awans w \SALES LINK

Michał Wypychowski awansował na stanowisko Senior Account Managera w strukturze agencji field marketingowej \SALES LINK. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za pracę działu Client Service.

Chata Polska i SALES LINK wysyłają na majówkę

\SALES LINK będący częścią agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska, po raz kolejny realizuje akcję dla klientów Chaty Polskiej. Głównym nagrodami w zabawie „Majówka z Chatą Polską” są rodzinne wyjazdy do nadmorskiego kurortu. Koncepcję i mechanizm konkursu w całości zaprojektował \SALES LINK, który zajmie się także pełną obsługą akcji.