\SALES LINK

SALES LINK razem z PODRAVKĄ

Agencja SALES LINK, specjalizująca się w kompleksowym wsparciu sprzedaży, wygrała przetarg na przygotowanie m.in. promocji konsumenckich oraz aktywacji sprzedaży w kanale tradycyjnym dla marki PODRAVKA, jednego z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Działania będą prowadzone w ponad tysiącu sklepów kilkunastu różnych sieci handlowych, dodatkowo agencja przeprowadzi pilotaż programu lojalnościowego.

Czytaj więcej »SALES LINK razem z PODRAVKĄ

Nowa osoba w SALES LINK

Agencja SALES LINK, specjalizująca się w kompleksowym wsparciu sprzedaży, wzmacnia dział planowania strategicznego. W czerwcu do zespołu, jako Head of Strategy, dołączyła Aleksandra Michnicka. Ola pracuje dla obecnych klientów agencji i odpowiada za działania z zakresu rozwoju biznesu.

Czytaj więcej »Nowa osoba w SALES LINK

SALES LINK poszerza kompetencje

Agencja field marketingowa SALES LINK oraz Fast Forward podpisały umowę o współpracy z firmą Polar Technologies Europe, jednym z czołowych europejskich producentów i dostawców śniegu z przeznaczeniem m.in. na eventy outdoorowe. SALES LINK i Fast Forward zyskały tym samym status wyłącznych przedstawicieli Polar Technologies Europe na Polskę i region Europy Środkowo-Wschodniej. Porozumienie zawarte przez firmy ma charakter długoterminowy.

Czytaj więcej »SALES LINK poszerza kompetencje

SALES LINK kolejny rok z Bridgestone

Agencja field marketingowa SALES LINK kolejny rok będzie współpracować z marką Bridgestone, największym obecnie producentem opon i wyrobów gumowych na świecie. Agencja prowadzi dla Bridgestone partnerski program biznesowy, obejmujący m.in. obsługę serwisu internetowego dedykowanego partnerom firmy, akcje sprzedażowe, szkolenia oraz eventy i wydarzenia specjalne.

Czytaj więcej »SALES LINK kolejny rok z Bridgestone

Chata Polska i SALES LINK wysyłają na majówkę

\SALES LINK będący częścią agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska, po raz kolejny realizuje akcję dla klientów Chaty Polskiej. Głównym nagrodami w zabawie „Majówka z Chatą Polską” są rodzinne wyjazdy do nadmorskiego kurortu. Koncepcję i mechanizm konkursu w całości zaprojektował \SALES LINK, który zajmie się także pełną obsługą akcji.Czytaj więcej »Chata Polska i SALES LINK wysyłają na majówkę