Przejdź do treści

Sabina Krupa

Duże zakupy przez internet? Startuje pierwszy kredyt 0% w sklepie internetowym

Wartość handlu internetowego stale rośnie, tylko w ubiegłym roku ten segment rynku wzrósł o 15%, a Polacy w internecie wydali prawie 16 mld zł. Zakupy on-line nie różnią się już od tych w tradycyjnych marketach. Konsumenci są świadomi swoich praw: gwarancji, możliwości reklamacji i dodatkowych korzyści – np. wygody zakupów czy promocji cenowych. Kolejną ważną zmianę w tym segmencie rynku inicjuje sklep internetowy NEO24.PL, lider sprzedaży RTV/AGD. Do swojej oferty wprowadza pierwszy w sklepie on-line kredyt 0%.

Czytaj dalej »Duże zakupy przez internet? Startuje pierwszy kredyt 0% w sklepie internetowym

Zamów prezent on-line i nie płać za przesyłkę. Startuje Weekend Darmowych Odbiorów

W trakcie przedświątecznych przygotowań tysiące konsumentów poszukuje prezentów dla swoich bliskich. Marzeniem każdego z nich jest to, aby pod choinką znalazło się coś wyjątkowego, a jednocześnie praktycznego. Jednak im bliżej Świąt, tym bardziej puste stają się nie tylko półki sklepowe, ale i domowy budżet.

Czytaj dalej »Zamów prezent on-line i nie płać za przesyłkę. Startuje Weekend Darmowych Odbiorów

Polacy pokochali TV 3D? Ich sprzedaż wzrosła o 100%

Kiedy w połowie tego roku w polskich sklepach zaczęły pojawiać się telewizory z techniką 3D, wielu specjalistów zastanawiało się, jak poradzą sobie na konkurencyjnym rynku. Czy mimo wysokich cen, sięgających kilkunastu tysięcy złotych, przekonają do siebie konsumentów? Pierwsze wyniki sprzedaży wskazują, że producenci TV 3D mogą mówić o sukcesie.

Czytaj dalej »Polacy pokochali TV 3D? Ich sprzedaż wzrosła o 100%

Dzień Dziecka – polscy rodzice doganiają Zachód

1 czerwca każdego roku jest wyjątkowym dniem w życiu każdego dziecka, a coraz częściej także i rodzica. Na kilka dni przed wydarzeniem, jakim jest wręczenie dzieciom ich wymarzonych prezentów, rodzice tłumnie ruszą do sklepów, aby w pełni usatysfakcjonować swoje pociechy. Jednocześnie dzieci będą „rywalizowały” na przedstawianie najbardziej finezyjnych oczekiwań.Czytaj dalej »Dzień Dziecka – polscy rodzice doganiają Zachód