SaaS

Program partnerski Infinite w służbie sprzedaży

Infinite, dostawca rozwiązań informatycznych dla biznesu, rozwija sprzedaż swoich systemów poprzez innowacyjny program partnerski. Program partnerski to propozycja dla małych, jak i dużych firm z sektora IT, które chcą nawiązać współpracę handlową i zaangażować się w sprzedaż oraz promocję rozwiązań informatycznych Infinite. Tym samym, Partner rozszerza swoją ofertę produktową o kompleksowe i bezpieczne rozwiązania.

Czytaj dalej »Program partnerski Infinite w służbie sprzedaży

1 SaaS

E-podpis rośnie w chmurze

Wbrew obiegowym opiniom wieszczącym spadek znaczenia podpisu elektronicznego jego popularność rośnie na świecie w szybkim tempie. Jak wynika z raportu Gartner rynek ten urósł w 2011 r. o 48% w porównaniu do roku poprzedniego. Analitycy szacują, że przyszłość e-podpisu leży w chmurze i do 2014 r. za jej pośrednictwem będzie dokonywanych 50% wszystkich elektronicznych sygnatur.

Czytaj dalej »E-podpis rośnie w chmurze

SaaS receptą na VAT

Zmiany w podatku VAT odczuje prędzej czy później każdy Polak, a w szczególności przedsiębiorca prowadzący biznes w naszym kraju. Zmiany nie ograniczają się tylko do uaktualnienia stron internetowych oraz papierowych cenników – aktualizować należy przede wszystkim oprogramowanie wykorzystywane w firmie. Skuteczną receptą kolejny raz okazuje się model SaaS (Software as a Service).

Czytaj dalej »SaaS receptą na VAT

BizPlace.pl: SaaS w małych i średnich firmach

Polscy przedsiębiorcy ciągle zbyt rzadko dostrzegają zalety oprogramowania SaaS. Wielu z nich przespało moment, w którym komputery i Internet stały się nieodłącznym elementem dnia codziennego, a klienci za pośrednictwem sieci postanowili robić zakupy, zgłaszać awarie lub korzystać z kursów. Bywa, że wynika to ze zwykłej niewiedzy i przeświadczenia o kosztowności wdrożenia tego typu rozwiązań informatycznych.

Czytaj dalej »BizPlace.pl: SaaS w małych i średnich firmach

Premiera Novell Conferencing w modelu SaaS

Novell uzupełnia rodzinę oprogramowania wspomagającego pracę grupową o narzędzie do organizowania spotkań w Internecie.   Novell poinformował o udostępnieniu hostowanej wersji oprogramowania Novell Conferencing (www.novell.com/products/conferencing). Dzięki niemu użytkownicy za pomocą przeglądarki internetowej mogą uczestniczyć w wirtualnych spotkaniach, pokazach, czy seminariach internetowych. Z kolei organizacje, które skorzystają z tej technologii do obsługi konferencji webowych, znacznie ograniczą koszty podróży służbowych. Czytaj dalej »Premiera Novell Conferencing w modelu SaaS