Archiwa tagu: SaaS

Program partnerski Infinite w służbie sprzedaży

Infinite, dostawca rozwiązań informatycznych dla biznesu, rozwija sprzedaż swoich systemów poprzez innowacyjny program partnerski. Program partnerski to propozycja dla małych, jak i dużych firm z sektora IT, które chcą nawiązać współpracę handlową i zaangażować się w sprzedaż oraz promocję rozwiązań informatycznych Infinite. Tym samym, Partner rozszerza swoją ofertę produktową o kompleksowe i bezpieczne rozwiązania.

SaaS receptą na VAT

Zmiany w podatku VAT odczuje prędzej czy później każdy Polak, a w szczególności przedsiębiorca prowadzący biznes w naszym kraju. Zmiany nie ograniczają się tylko do uaktualnienia stron internetowych oraz papierowych cenników – aktualizować należy przede wszystkim oprogramowanie wykorzystywane w firmie.

BizPlace.pl: SaaS w małych i średnich firmach

Polscy przedsiębiorcy ciągle zbyt rzadko dostrzegają zalety oprogramowania SaaS. Wielu z nich przespało moment, w którym komputery i Internet stały się nieodłącznym elementem dnia codziennego, a klienci za pośrednictwem sieci postanowili robić zakupy, zgłaszać awarie lub korzystać z kursów.

CRM lekiem na chaos w firmie

Według badań GUS na polskim rynku w 2009 roku działało ponad 3,7 mln firm, natomiast z danych resortu gospodarki wynika, że działających przedsiębiorstw jest ok. 1,7 mln. To prawie o 2 mln mniej! Ile firm tak naprawdę działa na polskim rynku?

UTI eXchange: Jak pracować w XXI wieku?

Co by się stało, gdyby ktoś odłączył nas od internetu i zabrał komputery? Czy potrafilibyśmy bez tych narzędzi normalnie pracować, prowadzić firmę, zdobywać nowych klientów? Zapewne dopiero w takiej sytuacji zdalibyśmy sobie sprawę, jak bardzo jesteśmy zależni od poczty elektronicznej, zdalnego dostępu do dokumentów, szybkiego kontaktu z pracownikami.

Premiera Novell Conferencing w modelu SaaS

Novell uzupełnia rodzinę oprogramowania wspomagającego pracę grupową o narzędzie do organizowania spotkań w Internecie.   Novell poinformował o udostępnieniu hostowanej wersji oprogramowania Novell Conferencing (www.novell.com/products/conferencing). Dzięki niemu użytkownicy za pomocą przeglądarki internetowej mogą uczestniczyć w wirtualnych spotkaniach, pokazach, czy seminariach internetowych. Z kolei organizacje, które skorzystają z tej technologii do obsługi konferencji webowych, znacznie ograniczą koszty… Czytaj dalej »