Archiwa tagu: Ryszard Warzocha

EPOD – nowa usługa Wincanton

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, wprowadza EPOD – innowacyjną usługę dodatkową w zakresie przewozu przesyłek. Nowa usługa sprawi, że obrót dokumentów Klientów Wincanton będzie jeszcze sprawniejszy i szybszy.

Działania Wincanton wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2009. Dobre praktyki”

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wyróżniło prowadzoną przez Wincanton akcję zbiórek krwi i zgłoszeń do banku dawców szpiku kostnego w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2009. Dobre praktyki.” Tym samym operator logistyczny dołączył do grona wiodących w Polsce firm, w zakresie działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tytuł „Jakość Roku 2009” dla Wincanton

Wincanton Polska został uhonorowany tytułem „Jakość Roku 2009” w czwartej edycji Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach. Tym samym operator logistyczny potwierdził swoją obecność w gronie firm, które szczególnie dbają zarówno o wysoki poziom oferowanych usług, jak i standardów pracy.

Wincanton Solidnym Pracodawcą 2008

Wincanton Polska otrzymał tytuł „Solidny Pracodawca 2008”. O wygranej w ogólnopolskim konkursie zadecydowała rosnąca pozycja firmy na rynku oraz wysoka kultura organizacyjna w odniesieniu do pracowników. Nieustanne podnoszenie standardów pracy jest wpisane w politykę Społecznej Odpowiedzialności Korporacyjnej, prowadzonej przez Wincanton.