Archiwa tagu: Ryszard Grobelny

W tym roku Imieniny Miasta Poznania odbędą się w Strefie Kibica

Najbliższe dni w Poznaniu będą wyjątkowe. W piątek i sobotę obchodzone będą imieniny patronów miasta – Piotra i Pawła. Z tej okazji na scenie głównej Strefy Kibica wystąpi legendarny zespół Alphaville oraz pochodząca ze stolicy Wielkopolski Hanna Banaszak. Poza tym goście Fan Zone będą mogli sprawdzić się w wielu konkurencjach sportowych w ramach Poznańskich Dni… Czytaj dalej »

Jeszcze więcej widzów obejrzy wspólnie mecze w Poznaniu

Poznańska oficjalna Strefa Kibica budzi wielkie zainteresowanie mieszkańców, gości z całego kraju i pełna jest barwnych europejskich widzów. Od pierwszego dnia Turnieju w Strefie pojawiło się ponad 240 tysięcy gości, a w środę, w dniu meczu Polski z Rosją padł rekord – ponad 60 tysięcy. Na budzący największe emocje mecz Polski z Czechami miasto przygotowuje dodatkowe miejsce dla kibiców nad Jeziorem Maltańskim.

Nowa kampania wizerunkowa Poznania w Europie

Miasto Poznań ma nowy spot promocyjny. Film nakręcony przez Xawerego Żuławskiego będzie emitowany w dużych stacjach europejskich. Dzięki najnowszym technikom Poznań został ukazany w nowoczesny i dynamiczny sposób. Nowa wizytówka bardzo dobrze oddaje charakter miasta – otwartej europejskiej metropolii, oferującej komfortowe warunki do rozwinięcia ambicji zawodowych przy bogatej ofercie spędzenia czasu wolnego.

Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie Poznań 2009

23 sierpnia na poznańskim torze regatowym Malta rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie Poznań 2009. Trwać będą do 30 sierpnia. W tym czasie w Poznaniu wystartują ekipy z ponad 40 krajów w 23 konkurencjach.