RTS Widzew Łódź

Widzew i Emporio Armani 7 z konkursem na Facebooku

Rusza konkurs RTS Widzew Łódź i Emporio Armani 7 w serwisie Facebook, w którym do wygrania są cenne nagrody. Powalczą o nie między innymi fani Widzewa na Facebooku, którzy polubią również oficjalny profil sklepu Emporio Armani 7. Do zdobycia są wygodne koszulki i bluzy z najnowszej kolekcji sportowej znanego włoskiego projektanta, napoje energetyczne Widzewa, a także bon o wartości 1000 zł na zakupy w salonie firmowym Emporio Armani 7 w łódzkiej Manufakturze.

Czytaj więcej »Widzew i Emporio Armani 7 z konkursem na Facebooku

Widzew współpracuje z kolejnym brokerem reklamowym

RTS Widzew Łódź nawiązał współpracę z kolejną firmą, która będzie odpowiadać za pozyskiwanie na rzecz klubu reklamodawców. Za pośrednictwem nowego partnera, jakim została firma Active V Media, Widzew oferuje możliwość zaprezentowania marek i produktów na stadionie, w siedzibie klubu i z wykorzystaniem wizerunku drużyny. Podobny rodzaj współpracy łódzki klub zaledwie przed kilkoma tygodniami rozpoczął z domem mediowym mconnection.

Czytaj więcej »Widzew współpracuje z kolejnym brokerem reklamowym

Widzew Łódź i Deante z nową umową

RTS Widzew Łódź SA podpisał nową umowę z firmą Deante, producentem artykułów wyposażenia kuchni i łazienek. Na mocy zawartego kontraktu na stadionie Widzewa oraz na oficjalnej stronie internetowej klubu pojawią się reklamy sponsora. W zamian Deante zwiększy swoje zaangażowanie finansowe w łódzki klub i będzie wspierać budowę ośrodka szkoleniowego Fundacji Widzewa „Akademia Futbolu” w Bratoszewicach. Deante jest już czwartym partnerem, który podpisał umowę biznesową z Widzewem w ostatnich dwóch miesiącach. Wcześniej nowy kontrakt zawarła firma Reusch, która zaopatruje bramkarzy klubu w rękawice i inne akcesoria sportowe. Do grona partnerów dołączyły również dwie łódzkie firmy: Dukos działająca w branży budowlanej i Gross zajmująca się sprzedażą artykułów biurowych i papierniczych.

Czytaj więcej »Widzew Łódź i Deante z nową umową