Rossmann

Wyjątkowe stylizacje kobiet Rossmanna w kalendarzu

Już po raz trzeci Rossmann zdecydował się na wydanie wewnętrznego kalendarza, w którym na zdjęciach pozują pracownice firmy. Dwanaście pań prezentuje się na fotografiach niczym profesjonalne modelki. Zaprezentowane stylizacje nawiązują do składników kosmetyków. Udział w sesji mogła wziąć każda z pracownic Rossmanna. Łącznie wpłynęło ponad 200 zgłoszeń.

Czytaj dalej »Wyjątkowe stylizacje kobiet Rossmanna w kalendarzu

Rossmann ulubioną drogerią Polek

Rossmann i długo, długo nic… Jak wynika z badań przeprowadzonych przez społecznościowy portal NoweKosmetyki.pl, aż 60% Polek wskazuje sieć Rossmann jako swoją ulubioną drogerię. Nic dziwnego – sklepów pod tym szyldem przybywa niemal z każdym dniem i w każdym możliwym miejscu. Przyjrzyjmy się więc bliżej drogeryjnym preferencjom polskich internautek.

Czytaj dalej »Rossmann ulubioną drogerią Polek

Loteria „Fiaty od Nivea” dla niecierpliwych

Pięć Fiatów 500 i kosmetyki Nivea o łącznej wartości 250 tysięcy PLN to nagrody w loterii „Fiaty od Nivea” przygotowanej wspólnie przez Nivea Polska i Rossmann. Akcja potrwa do 7 lipca, lecz zwycięzcy o wygranej dowiedzą się od razu, ponieważ losowanie odbywa się na miejscu, w chwili zakupu. Za przygotowanie i koordynację loterii odpowiada TEQUILA\Polska.Czytaj dalej »Loteria „Fiaty od Nivea” dla niecierpliwych

Rossmann rozpoczyna działalność w ProLogis Park Uzice

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj, że Rossmann, jedna z największych w Europie sieci drogerii, rozpoczęła działalność w swoim nowym centrum dystrybucyjnym o powierzchni 15 500 metrów kwadratowych znajdującym się na terenie ProLogis Park Užice. Niniejsza informacja jest efektem zakończenia budowy nowoczesnego obiektu ProLogis, wyposażonego zgodnie z wymaganiami firmy Rossmann.
Czytaj dalej »Rossmann rozpoczyna działalność w ProLogis Park Uzice