Romuald Mendelak

Zakończenie siedmiu półfinałów III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters

Po rozegranych w siedmiu miastach Polski „Meczach Mastersów” dobiegły końca półfinały DialNet Masters – olimpiady informatycznej dla młodzieży gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Rozgrywki wyłoniły najlepsze drużyny, które już w czerwcu podczas Wielkiego Finału we Wrocławiu będą walczyć o tytuł Mistrza Internetu i nagrodę główną – wycieczkę do Chin. Organizatorem turnieju po raz trzeci jest Telefonia DIALOG, a merytoryczny patronat nad olimpiadą objęła Politechnika Wrocławska.

Czytaj więcej »Zakończenie siedmiu półfinałów III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters

Złoty Medal za DIALOGmedia, multimedialny pakiet Telefonii DIALOG

Aż dwa wyróżnienia otrzymała Telefonia DIALOG podczas tegorocznych XX Międzynarodowych Targów Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2009. Najważniejszą nagrodą jest Złoty Medal za usługę DIALOGmedia – Domową Platformę Multimedialną. Firmę uhonorowano także specjalną statuetką za wkład w rozwój łódzkich targów.
Czytaj więcej »Złoty Medal za DIALOGmedia, multimedialny pakiet Telefonii DIALOG

Szansa dla młodych talentów

Tylko do 13 marca na portalu www.dialnetmasters.pl trwają zapisy drużyn chętnych do udziału w konkursie. Telefonia DIALOG SA przy merytorycznym wsparciu Politechniki Wrocławskiej już po raz trzeci jest organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters adresowanej do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Finał Olimpiady odbędzie się w czerwcu we Wrocławiu, a na zwycięzców czeka nagroda główna – wspaniała wyprawa do Chin.
Czytaj więcej »Szansa dla młodych talentów