Roland Krause

Z klientami na motorach

Firma Viessmann po raz pierwszy zorganizowała dla swoich partnerów handlowych, pasjonatów motocykli, wspólny wyjazd na wyścigi Moto GP Brno, które odbyły się w dniach 13-15 sierpnia w czeskim Brnie. Oprócz szkolenia z bezpiecznej jazdy goście mieli okazję spotkania ze Stefanem Bradlem z Viessmann Kiefer Racing.

Czytaj więcej »Z klientami na motorach

Wprowadzenie nowości

Maj to czas Forum Firm Partnerskich Viessmann- spotkań w przedstawicielstwach firmy Viessmann z partnerami handlowymi, instalatorami oraz dziennikarzami. Tegoroczne Forum było alternatywą do organizowanych Targów Instalacyjnych w Poznaniu. Zaprezentowano na nim nowości produktowe, podsumowano stan branży grzewczej i pozycję firmy Viessmann na rynku.

Czytaj więcej »Wprowadzenie nowości

Viessmann laureatem Teraz Polska

24-godzinny program opieki technicznej firmy Viessmann został nagrodzony statuetką i tytułem Teraz Polska w kategorii usługi. Nowoczesny sposób podejścia do obsługi klienta, dbałość o komfort i bezpieczeństwo użytkowników systemów grzewczych Viessmann, a przede wszystkim kompleksowość usługi zostały docenione przez kapitułę konkursu.

Czytaj więcej »Viessmann laureatem Teraz Polska

Viessmann wykorzystuje gaz na 109%

Firma Viessmann oferuje kotły kondensacyjne, które zapewnią komfortową temperaturę pomieszczenia, przy efektywnym i stosunkowo niskim zużyciu gazu ziemnego. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technicznych pozwala uzyskać ciepło nie tylko ze spalanego gazu, ale również ze spalin uwalnianych do atmosfery, co stanowi ekonomiczne rozwiązanie, przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne.
Czytaj więcej »Viessmann wykorzystuje gaz na 109%