Archiwa tagu: Rockwool

Rockwool po raz kolejny Budowlaną Marką Roku

Badania przeprowadzone na około 2 tys. firm wykonawczych dowiodły, że Rockwool jest niekwestionowanym liderem na rynku materiałów izolacyjnych w kategorii wełny mineralnej i skalnej. Wynika to przede wszystkim z wysokiej jakości produktów, jak również wsparcia i działań realizowanych w ramach szeroko pojętego doradztwa w dziedzinie efektywności energetycznej budynków.

Nowy Dyrektor Marketingu w Rockwool Polska

Z początkiem marca br. Łukasz Glapa objął funkcję Dyrektora Marketingu w firmie Rockwool Polska. Na stanowisku tym zastąpił Jacka Kieszkowskiego, obecnie Dyrektora Marketingu Grupy Rockwool. Do zadań Łukasza Glapy należeć będzie zarządzanie działaniami marketingowymi Rockwool na rynkach Polski, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy i Estonii.

Rockwool partnerem kampanii „Duński sposób na życie w równowadze z naturą i rozwojem technologiczno-ekonomicznym”

Wywodząca się z Danii firma Rockwool została partnerem kampanii informacyjno-promocyjnej „Danish Sustainable Living”. Celem przedsięwzięcia jest promocja w Polsce duńskiego sposobu na życie, którego istotnym elementem jest zapewnienie trwałego rozwoju technologiczno-ekonomicznego przy jednoczesnym poszanowanie środowiska naturalnego.

Archetura – krakowski biurowiec klasy A

Budynki będące siedzibami firm są często ich pierwszą wizytówką. Nierzadko świadczą o statusie przedsiębiorstwa i jego pozycji na rynku. Ich wygląd nabiera szczególnego znaczenia, między innymi w przypadku pracowni architektonicznych. Wówczas, wystarczy często rzut oka na bryłę budynku, by ocenić charakter i styl pracowni, z którą będziemy mieć do czynienia. A jakie świadectwo wystawia krakowskiej pracowni Archeton jej nowa siedziba Archetura?

Bezpieczeństwo pożarowe budynków

Jak ważne jest bezpieczeństwo pożarowe budynków, uświadamia nam wydarzenie sprzed kilku dni z Łodzi, kiedy to ogień prawie doszczętnie strawił kilka budynków znajdujących się na terenie dawnych zakładów Wifamy. Obecnie kompleks ten był siedzibą wielu przedsiębiorstw, firm usługowych i instytucji. W takich przypadkach pojawia się zawsze pytanie, czy można było zapobiec nieszczęściu lub chociaż ograniczyć… Czytaj dalej »