Przejdź do treści

ROBYG

Złap ostatnie promienie słońca – przyjdź w weekend na piknik ROBYG

Już w ten weekend – 22 i 23 września – ROBYG zaprasza do bemowskiego biura sprzedaży na rodzinny piknik podczas dni otwartych osiedla Young City. W programie imprezy przewidziano liczne atrakcje dla dzieci oraz popołudniowego grilla. Podczas pikniku ROBYG zaprezentuje projekt swojej najnowszej inwestycji na Bemowie – osiedla Young City. Zainteresowani kupnem mieszkania będą mogli nie tylko poradzić się specjalistów, ale także skorzystać z promocji, w której ceny mieszkań zaczynają się już od 5800 zł za mkw.

Czytaj dalej »Złap ostatnie promienie słońca – przyjdź w weekend na piknik ROBYG

ROBYG: Przy zakupie mieszkania – przedszkole gratis

Mieszkańcy inwestycji Lawendowe Wzgórza nie muszą już marnować czasu rano na dowożenie dziecka do przedszkola lub żłobka. Ich błogi sen może trwać dłużej. Na terenie osiedla Lawendowe Wzgórza w Gdańsku powstało Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Fantazja”. Kupujący mieszkanie oferowane przez Grupę ROBYG na tym osiedlu zaoszczędzą nie tylko cenny czas. Deweloper opłaci także roczne koszty za przedszkole. Zapisy do przedszkola trwają.

Czytaj dalej »ROBYG: Przy zakupie mieszkania – przedszkole gratis

Wojciech Okoński, prezes ROBYG SA Biznesmenem Roku w Pomorskiem

Zbigniew Wojciech Okoński, prezes zarządu ROBYG SA, został uhonorowany tytułem „Biznesmena Roku” województwa pomorskiego w XVIII edycji plebiscytu organizowanego przez Konwencję Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego. Członkowie Konwencji wyłonili zwycięzcę z grona 10 nominowanych. Konkurs ma na celu nagrodzenie ludzi biznesu Pomorza, legitymujących się wielkimi osiągnięciami gospodarczymi i kierujących się zasadami etycznymi w biznesie. Spółka ROBYG SA realizuje obecnie 3 inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku.

Czytaj dalej »Wojciech Okoński, prezes ROBYG SA Biznesmenem Roku w Pomorskiem

Rok 2012 rekordowy dla gdańskich inwestycji Grupy Robyg

Budowę w Gdańsku około 400 lokali chce rozpocząć w przyszłym roku Grupa Deweloperska ROBYG. W dotychczasowej historii obecności firmy na rynku gdańskim nie było jeszcze tak intensywnego okresu. Domy, apartamenty i mieszkania w jej trzech projektach sprzedają się bardzo dobrze, co zachęca do kolejnych inwestycji. Zdaniem władz spółki, gdański rynek ma obecnie największy w Polsce potencjał wzrostu.

Czytaj dalej »Rok 2012 rekordowy dla gdańskich inwestycji Grupy Robyg