Przejdź do treści

Robert Wolanin

brw.com.pl – najlepszy meblarski adres w sieci

Prosta, przejrzysta, łatwa w użytkowaniu – taka jest strona internetowa Black Red White. Witryna brw.com.pl po raz drugi zdobyła tytuł Branżowej Strony Roku w konkursie MebWeb organizowanym przez serwis meble.pl. Dzięki świadomemu i konsekwentnemu wykorzystaniu internetu oferta największej polskiej grupy meblarskiej jest jeszcze łatwiej dostępna dla klientów.

Czytaj dalej »brw.com.pl – najlepszy meblarski adres w sieci

Zarezerwuj czas na zmiany z Black Red White

Black Red White – największa polska grupa meblarska – rozpoczyna dwutygodniową akcję promocyjną pod hasłem „Zarezerwuj czas na zmiany”. Ponad 400 produktów dostępnych będzie nawet z 65% rabatem. Kampania potrwa do 6 lutego lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej www.brw.com.pl.

Czytaj dalej »Zarezerwuj czas na zmiany z Black Red White

Promocja roku w salonach Black Red White

Black Red White – największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – przygotowała promocję z najwyższymi w tym roku rabatami. Obniżki  – sięgające nawet 65% – dotyczą wybranego asortymentu z oferty firmy. Do 23 grudnia 2010 można kupić meble do salonu, jadalni, kuchni oraz nowości produktowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w akcji.

Czytaj dalej »Promocja roku w salonach Black Red White

Jesienne promocje w Black Red White

Black Red White – największy polski producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – rozpoczyna jesienną promocję mebli. Wybrany asortyment do salonów, sypialni oraz kuchni można kupić nawet z 39% rabatem. Akcja trwa od 1 do 31 października 2010 roku lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w promocji.

Czytaj dalej »Jesienne promocje w Black Red White

DODATKI Black Red White w promocji na dobry szkoły początek

Black Red White – największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – zaprasza na powakacyjną promocję dodatków, która rozpoczyna się już 27 sierpnia 2010. Asortyment do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, salonu, garderoby, kuchni i jadalni, a także łazienki będzie dostępny nawet z 50% rabatem. Czytaj dalej »DODATKI Black Red White w promocji na dobry szkoły początek