Robert Sosnowski

1 Robert Sosnowski

BazarStron startuje w nowej odsłonie, rozpoczyna pośrednictwo i doradztwo w handlu działającymi serwisami

bazarstronBazarStron.pl, platforma poświęcona rynkowi sprzedaży i zakupu e-biznesów, wystartował w nowej odsłonie i zgodnie z nową strategią zamierza skoncentrować się na usługach doradztwa i pośrednictwa w handlu działającymi serwisami www i firmami internetowymi. Do tej pory serwis był przede wszystkim forum tematycznym. Relaunch serwisu wsparty jest kampanią w internecie, w oparciu o narzędzia takie jak SEM, SEO, remarketing i Social Media marketing.

Czytaj więcej »BazarStron startuje w nowej odsłonie, rozpoczyna pośrednictwo i doradztwo w handlu działającymi serwisami

Biuro Podróży Reklamy uruchomiło serwis testujący za darmo wiedzę o internecie

Agencja Biuro Podróży Reklamy wprowadza zaktualizowaną, rozbudowaną i darmową wersję projektu International Internet Certificate. Może to być zarówno narzędzie dla internautów, będące formą sprawdzenia stanu swojej wiedzy, jak również dla pracodawców, wspierające procesy rekrutacyjne.

Czytaj więcej »Biuro Podróży Reklamy uruchomiło serwis testujący za darmo wiedzę o internecie

Biuro Podróży Reklamy uruchomiło serwis testujący za darmo wiedzę o internecie

Agencja Biuro Podróży Reklamy wprowadza zaktualizowaną, rozbudowaną i darmową wersję projektu International Internet Certificate. Może to być zarówno narzędzie dla pracodawców, wspierające procesy rekrutacyjne, jak i dla samych internautów, będące formą sprawdzenia stanu swojej wiedzy.

Czytaj więcej »Biuro Podróży Reklamy uruchomiło serwis testujący za darmo wiedzę o internecie

Wideo Augmented Reality Samsunga bije rekordy popularności na YouTube

Zrealizowany przez Biuro Podróży Reklamy film wideo prezentujący aplikację Augmented Reality (rzeczywistość poszerzona) użytą w kampanii reklamowej telewizorów Samsung 3D LED TV bije rekordy popularności na YouTube. Film zatytułowany „Samsung 3D LED TV” znalazł się na pierwszym miejscu najczęściej oglądanych filmów wideo na YouTube w czerwcu w kategorii „Poradniki i styl”.Czytaj więcej »Wideo Augmented Reality Samsunga bije rekordy popularności na YouTube