Archiwa tagu: Robert Kubica

Znani finaliści Nagród Biznesu Sportowego

Ogłoszeni zostali finaliści Nagród Biznesu Sportowego DEMES 2009, corocznych wyróżnień środowiska marketingu sportowego w Polsce. Spośród ponad 400 zgłoszonych kandydatur wyłoniono pięciu finalistów w 11 kategoriach konkursowych. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Marcin Gortat, Zygmunt Solorz czy Mateusz Borek.

Wygraj bilety na F1 w Budapeszcie z Viglo.pl

Z początkiem lipca, serwis Viglo.pl należący do Haxon SA rozpoczął konkurs dla użytkowników serwisu. Jak co roku, w dniach 24 – 26 lipca na torze Hungaroring pod Budapesztem odbędzie się kolejny wyścig z serii Grand Prix F1 z udziałem Roberta Kubicy. Węgierski wyścig znany jest z przybywającej co roku z Polski coraz większej rzeszy fanów… Czytaj dalej »

Inchcape Motor i Polsat – wyścig z szybkością formuły po nagrody BMW Sauber F1 Team

Telewizja Polsat oraz Inchcape Motor – największy niezależny koncern motoryzacyjny rozpoczęły współpracę. 23 maja podczas studia wyścigów Formuły 1 w Polsacie ruszył konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na Grand Prix Węgier, by móc zobaczyć Roberta Kubicę na żywo. Do zdobycia jest także 1001 nagród ze sklepu internetowego www.bmw-shop.pl.