Przejdź do treści

Robert Kopeć

Komfort-Klima S.A. podpisała umowę na 500 tys. zł

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie od firmy INTERM sp. z o. o. o wartości 500 tys. zł netto. Przedmiotem umowy jest wykonanie instalacji wentylacji oraz klimatyzacji w laboratorium Neolek, które powstaje w ramach inwestycji „Utworzenie Zintegrowanego Laboratorium Neolek – Doświadczalnej Onkologii i Innowacyjnych Technologii. Realizacja projektu ma zakończyć się w drugiej połowie marca br. 

Czytaj dalej »Komfort-Klima S.A. podpisała umowę na 500 tys. zł

Komfort-Klima S.A.: nowe umowy na ponad 113 tys. zł

Ostatni miesiąc br. jest pracowitym okresem dla Komfort-Klima S.A. – notowanej na NewConnect spółki wyspecjalizowanej w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych. W ciągu kilku grudniowych tygodni podpisała ona umowy o łącznej wartości ponad 113 tys. złotych. Oznacza to, iż obecny portfel zamówień Komfort-Klima S.A. zwiększył swoją wartość do z 2,45 do blisko 2,57 mln złotych.  Będą one realizowane i rozliczane zarówno w 2010 jak i w 2011 roku.

Czytaj dalej »Komfort-Klima S.A.: nowe umowy na ponad 113 tys. zł

Nowa umowa Komfort-Klima S.A.

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie kompleksowego wykonania instalacji wentylacyjnej dla trzech sklepów znanej portugalskiej sieci handlowej. Wartość umowy wynosi ponad 200 tys. złotych. Realizacja projektów zostanie zakończona do 17 grudnia br.

Czytaj dalej »Nowa umowa Komfort-Klima S.A.

Komfort – Klima S.A. ma umowę na ok. 400 tys. zł

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie kompleksowego wykonania instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej w restauracji w województwie lubuskim. Łączna wartość zlecenia to ok. 400 tys. zł. Prace zostaną zakończone do końca br.

Czytaj dalej »Komfort – Klima S.A. ma umowę na ok. 400 tys. zł

Komfort – Klima S.A. ma umowę na ponad 840 tys. zł

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie kompleksowego wykonania instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej w galerii handlowej wraz z częścią mieszkalną w Goleniowie. Łączna wartość zlecenia przekracza 840 tys. zł.

Czytaj dalej »Komfort – Klima S.A. ma umowę na ponad 840 tys. zł

Komfort-Klima S.A. już od piątku na rynku NewConnect

W najbliższy piątek 11 czerwca br. Komfort-Klima S.A. – spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – zadebiutuje na rynku NewConnect. Miesiąc wcześniej Spółka przeprowadziła prywatną emisję akcji. Pozyskała z niej 1 mln złotych. Środki te przeznaczone zostaną na rozbudowę sieci placówek oraz wzbogacenie wachlarza oferowanych przez Spółkę usług.Czytaj dalej »Komfort-Klima S.A. już od piątku na rynku NewConnect

11 czerwca br. planowany debiut Komfort-Klima S.A. na rynku NewConnect

Już w przyszłym tygodniu Komfort-Klima S.A. – spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – planuje wejść na alternatywny rynek warszawskiej GPW. W maju Spółka przeprowadziła prywatną emisję akcji, z której pozyskała 1 mln złotych. Środki te przeznaczone zostaną na rozwój terytorialny sieci oddziałów, a także poszerzenia zakresu usług.Czytaj dalej »11 czerwca br. planowany debiut Komfort-Klima S.A. na rynku NewConnect