Roadshow Polska

Największa konferencja outsourcingowa już w czerwcu w Warszawie

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL), wiodąca organizacja sektora nowoczesnych usług biznesowych, rozpoczął współpracę z Roadshow Polska, jednym z czołowych organizatorów konferencji biznesowych. 17 czerwca br. w hotelu Westin w Warszawie odbędzie się wspólna konferencja Roadshow i ABSL poświęcona aktualnym trendom i kierunkom rozwoju sektora w Polsce. Będzie to największe wydarzenie outsourcingowe w kraju, skupiające przedstawicieli biznesu, rządu i mediów.

Czytaj więcej »Największa konferencja outsourcingowa już w czerwcu w Warszawie

Polskie Forum Inwestycyjne

Roadshow Polska wraz z Krajową Izbą Gospodarczą we współpracy z PAIiIZ oraz pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki – Waldemara Pawlaka organizują Pierwsze Polskie Forum Inwestycyjne (Polish Investforum), które odbędzie się 3-4 czerwca 2009 roku, w warszawskim hotelu Hyatt.

Czytaj więcej »Polskie Forum Inwestycyjne

Polskie Forum Inwestycyjne w czerwcu w Warszawie

Krajowa Izba Gospodarcza z Roadshow Polska organizują Polskie Forum Inwestycyjne (Polish Investforum), które odbędzie się 3-4 czerwca 2009 roku, w warszawskim hotelu Hyatt. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie, prezentujące oferty inwestycyjne zagranicznym podmiotom oraz poświęcone możliwościom i perspektywom polskiej gospodarki  w najbliższych latach.

Czytaj więcej »Polskie Forum Inwestycyjne w czerwcu w Warszawie