RMF FM

„Dachy pełne energii” – marka BRAAS rusza z akcją społeczną w trasę z RMF FM

Już 25 czerwca, w Ustroniu Morskim, rozpoczyna się pierwszy z dziesięciu koncertów trasy RMF FM „Muzyka najlepsza pod słońcem”. Jednym ze stałych punktów programu będą akcje społeczne „Dachy pełne energii” zainicjowane przez markę BRAAS. 10 miast rywalizować będzie ze sobą o zebranie jak największej ilości punktów energii, które przełożą się na bezpłatny remont wybranego dachu obiektu użyteczności publicznej.Czytaj więcej »„Dachy pełne energii” – marka BRAAS rusza z akcją społeczną w trasę z RMF FM

RMF FM ponownie wybiera Mindshare Polska

Dom mediowy Mindshare Polska, działających w ramach struktur negocjacyjnych GroupM, przedstawił najkorzystniejszą pod względem kosztów ofertę na obsługę reklamową stacji RMF FM. Zakres działań Mindshare Polska obejmuje doradztwo strategiczne, opracowanie kompleksowych strategii mediowych, planowanie oraz zakup mediów. W najbliższym czasie planowane jest także rozszerzenie kanałów wykorzystywanych w komunikacji RMF FM o nowe media, w szczególności działania w Internecie.

Czytaj więcej »RMF FM ponownie wybiera Mindshare Polska

Zacznij dobrze swój dzień

Ruszył konkurs Right Guard w radio RMF FM i w Internecie pod hasłem „Zacznij dobrze swój dzień z dezodorantem Right Guard”. Aby wziąć udział, należy odpowiedzieć na pytanie: jaki jest Twój sposób na dobry początek dnia. Codziennie komisja wyłoni 15 zwycięzców, z których najlepszy otrzyma nagrodę główną – 1 000 zł.

Czytaj więcej »Zacznij dobrze swój dzień

Stanowisko Penta Investments

Jesteśmy zbulwersowani nieprawdziwymi informacjami o naszej firmie podanymi przez radio RMF FM. Jest to element czarnego PR-u, prowadzonego na dzień przed terminem składania ostatecznych ofert na prywatyzację PZL Świdnik. Stanowczo zaprzeczamy tym oskarżeniom, które nie mają żadnego potwierdzenia w faktach i są niezgodne z prawdą. Kapitał Penta Investments (właściciel Aero Vodochody) nigdy nie miał źródeł rosyjskich. Można to łatwo sprawdzić na podstawie odpisu z rejestru sądowego. Czytaj więcej »Stanowisko Penta Investments

Walka o pozycję lidera trwa

W rankingu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”, opracowanym przez Instytut Monitorowania Mediów, powrót na pierwsze miejsce odnotowała Rzeczpospolita, najbardziej opiniotwórczą rozgłośnią radiową była RMF FM, zaś telewizyjną TVN24. W zestawieniu piętnastu najczęściej cytowanych tytułów znalazły się dwie stacje radiowe, dwa portale internetowe, jedna stacja telewizyjna, trzy dzienniki biznesowe oraz dwa tygodniki opinii.

Czytaj więcej »Walka o pozycję lidera trwa