Archiwa tagu: Riverbed

Riverbed rozszerza program dla partnerów

Riverbed Technology, firma zajmująca się poprawą wydajności sieci IT, ogłosiła nową strukturę programu partnerskiego Riverbed® Partner Network (RPN). Została ona zaprojektowana w celu zwiększenia dynamiki w kontaktach z partnerami poprzez wprowadzenie nowych narzędzi, zasobów oraz atrakcyjnych programów lojalnościowych.

Generali poprawia współpracę i wzrost wydajności swoich pracowników dzięki rozwiązaniu Riverbed

Riverbed Technology, firma specjalizująca się w przyśpieszaniu działania sieci, aplikacji i przechowywania danych ogłosiła dzisiaj, że spółki Grupy Generali w Polsce wdrożyły 20 urządzeń Riverbed Steelhead i urządzenia Steelhead Mobile. Przyspieszenie transferu danych pomiędzy oddziałami i centralą w obrębie tej instytucji finansowej usprawniło współpracę i produktywność pracowników firmy.

Riverbed przedstawia nowe rozwiązanie stworzone w oparciu o Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 – zintegrowane narzędzie do zabezpieczania sieci

Riverbed Technology, firma zajmująca się zwiększaniem wydajności infrastruktury IT ogłosiła dziś rozszerzenie zakresu współpracy z Microsoft. Obie firmy wspólnie wypracowały wszechstronne rozwiązanie zwiększające poziom bezpieczeństwa oraz wydajności sieci rozległej w poszczególnych oddziałach przedsiębiorstw.

Riverbed przedstawia Steelhead Mobile 3.0

Riverbed Technology, zajmująca się poprawianiem wydajności infrastruktury IT, w tym sieci, aplikacji i przechowywania danych, przedstawiła dzisiaj nadchodzące ulepszenie dla jej mobilnych rozwiązań optymalizujących sieci WAN. Mają one wspomóc efektywność pracy w firmach o zasięgu globalnym, zarówno podczas zarządzania podwładnymi działającymi w terenie, jak i tymi pracującymi w biurze.

Riverbed rynkowym liderem w drugim kwartale 2009 na rynku zaawansowanych platform WOC według raportu Gartnera

Riverbed wzmacnia przywództwo na rynku optymalizacji WAN. Riverbed Technology, firma specjalizująca się w przyśpieszaniu działania sieci, aplikacji i przechowywania danych ogłosiła dzisiaj, że wg najnowszego raportu Gartnera („Market Share: Application Acceleration Equipment, Worldwide 1Q09”) z lipca 2009 została uznana liderem rynku WOC (WAN optimization controller) Advanced Platform (AP) po drugim kwartale 2009 na podstawie osiągniętych… Czytaj dalej »