Riverbed Technology

1 Riverbed Technology

Riverbed przedstawia nową platformę dostarczania aplikacji jako usługi

riverbedRiverbed Technology, firma specjalizująca się w poprawianiu wydajności przedsiębiorstw, zaprezentowała rozwiązanie, które zmieni całą branżę – nową platformę, pozwalającą klientowi na dostarczanie kontrolera dostarczania aplikacji jako usługi (ADCaaS – Application delivery controller-as-a-service) przy pomocy Stingray® Services Controller. Produkt ten zautomatyzuje proces wdrożenia usług dostarczania aplikacji w każdej architekturze sieciowej, w tym sieci SDN.

Czytaj dalej »Riverbed przedstawia nową platformę dostarczania aplikacji jako usługi

Sprzedawcy internetowi muszą zwiększyć wydajność swoich stron w sezonie świątecznym

Riverbed Technology, firma specjalizująca się w poprawianiu wydajności sieci, na podstawie przeprowadzonych badań dotyczących świątecznych nawyków zakupowych poinformowała, że 45 proc. Europejczyków planuje spędzić więcej czasu robiąc świąteczne zakupy przez internet w porównaniu do roku ubiegłego.

Czytaj dalej »Sprzedawcy internetowi muszą zwiększyć wydajność swoich stron w sezonie świątecznym

Riverbed przedstawia usprawnienia oraz nowe modele urządzeń Steelhead

Riverbed Technology, firma zajmująca się poprawą wydajności sieci, zapowiedziała wprowadzenie nowych modeli oraz nowych wersji oprogramowania do portfolio produktów Riverbed® Steelhead®. Riverbed wprowadza nowe modele Steelhead CX z dyskami SSD, usprawnienia w oprogramowaniu Steelhead Mobile oraz w platformie RiOS® (Riverbed Optimization System), na której oparte jest urządzenie Steelhead. Wydajność dostarczana przez nowe modele Steelhead umożliwia globalnym przedsiębiorstwom sprawniejszą konsolidację oraz skalowalność infrastruktury z centrum danych i oddziałów do pracowników mobilnych. Nowe modele Steelhead pozwalają firmom czerpać korzyści z transformacji nowoczesnego centrum danych.

Czytaj dalej »Riverbed przedstawia usprawnienia oraz nowe modele urządzeń Steelhead

2 Riverbed Technology

Riverbed i VMware prezentują wydajność sieci LAN w rozproszonym środowisku VMware View®

Riverbed Technology, firma zajmująca się poprawą wydajności sieci, zapowiedziała, że na październikowej konferencji VMworld 2012 w Barcelonie, pokaże rozwiązanie tworzone we współpracy z VMware, które będzie cechować się wysoką wydajnością pracy z VMware View® w oddziałach firmy. Nowa technologia zapewni wydajność na poziomie sieci LAN w rozproszonych środowiskach VMware View, w tym w środowisku BOD (Branch Office Desktop) oraz BPD (Business Process Desktop), przy jednoczesnym zachowaniu kontroli w centrum danych. Rozwiązanie jest kombinacją infrastruktury serwerów brzegowych Riverbed Granite (edge-VSI) oraz VMware View. To pierwsze rozwiązanie na rynku bazujące na ogłoszonym we wrześniu 2011 roku partnerstwie z Teradici zawiązanym, aby lepiej odpowiadać na problemy związane z wydajnością infrastruktury IT, w tym z infrastrukturą wirtualnych desktopów.

Czytaj dalej »Riverbed i VMware prezentują wydajność sieci LAN w rozproszonym środowisku VMware View®

3 Riverbed Technology

Riverbed i VMware przedstawiają rozwiązania dla sieci konfigurowanych programowo (SDN Software-Defined Networks)

Riverbed Technology, firma zajmująca się poprawą wydajności sieci, ogłosiła rozszerzenie partnerstwa strategicznego z VMware. Firmy przedstawią rozwiązania w zakresie zarządzania wydajnością w sieci SDN oraz optymalizacji sieci rozległej (WAN) dla wirtualnych centrów danych (VDC). Planowane rozwiązania Riverbed® mają zapewnić operacyjną stabilność oraz wydajność sieci SDN i centrów VDC opartych na VMware. Rodzina produktów Riverbed Cascade® dla VXLAN zapewni organizacjom IT rozpoznające aplikacje rozwiązanie dla zarządzania wydajnością sieci (NPM – Network Performance Management). Co więcej, Riverbed Steelhead® Cloud Edition zostanie jeszcze bardziej zintegrowany z VMware vCloud Director®, aby ułatwić wdrożenie, konfigurację i zarządzanie siecią WAN zoptymalizowaną w systemie optymalizacja-jako-usługa dla VDC. Riverbed ogłosił również, że zamierza wprowadzić na rynek dodatkowe produkty Cascade w wersji wirtualnej, w tym Cascade® Profiler Virtual Edition oraz Cascade® Gateway Virtual Edition.

Czytaj dalej »Riverbed i VMware przedstawiają rozwiązania dla sieci konfigurowanych programowo (SDN Software-Defined Networks)

Riverbed integruje aplikację Stingray Traffic Manager z rozwiązaniem VMware vFabric™ Application Director™

Riverbed Technology, firma zajmująca się poprawą wydajności sieci, ogłosiła integrację kontrolera dostarczania aplikacji (ADC) Riverbed® Stingray™ Traffic Manager z rozwiązaniem do konfiguracji aplikacji w chmurze hybrydowej – VMware® vFabric™ Application Director™. Połączenie możliwości optymalizacyjnych kontrolera Stingray Traffic Manager z automatyzacją działań jaką niesie ze sobą VMware vFabric Application Director umożliwia konsumentom tworzenie projektów aplikacji, które mogą zostać użyte do dostarczania i skalowania wielowarstwowych aplikacji szybciej i sprawniej w środowisku chmury hybrydowej. Wspomniane modele aplikacji mogą wykorzystywać funkcjonalności kontrolera ruchu Stingray w celu zapewnienia większej mobilności w obrębie usług oferowanych w chmurze oraz powtarzających się wdrożeń poszczególnych aplikacji przy zachowaniu standardowych ustawień.

Czytaj dalej »Riverbed integruje aplikację Stingray Traffic Manager z rozwiązaniem VMware vFabric™ Application Director™

Badania przewidują, że jedna trzecia Europejczyków obejrzy Igrzyska Olimpijskie w Internecie

Riverbed Technology, firma zajmująca się poprawą wydajności sieci IT, przedstawia badania, z których wynika, że więcej niż jedna trzecia Europejczyków chce obejrzeć Letnie Igrzyska Olimpijskie w Internecie. Z tego powodu strony oferujące streaming wideo muszą być przygotowane na wzrost liczby odwiedzin.

Czytaj dalej »Badania przewidują, że jedna trzecia Europejczyków obejrzy Igrzyska Olimpijskie w Internecie

Riverbed przyspiesza replikację danych w VMware vSphere

Riverbed Technology, firma specjalizująca się w poprawianiu wydajności infrastruktury IT, ogłosiła podczas konferencji VMworld® 2011, że urządzenia Steelhead® optymalizujące sieć rozległą (WAN) przyspieszają funkcje replikacji VMware vSphere® będącego nowością w systemie VMware vCenter™ Site Recovery Manager™ 5. Połączenie rozwiązań oferowanych przez Riverbed® i VMware pozwala rozwiązać problemy pojawiające się podczas replikacji danych w sieci WAN w chmurze i środowiskach wirtualnych. Nawiązanie współpracy przyczyni się w znacznym stopniu do udoskonalenia obecnych strategii ciągłości biznesowej i disaster recovery. Zintegrowane rozwiązania Riverbed i VMware umożliwią organizacjom tworzenie publicznych, prywatnych i hybrydowych chmur w celu zapewnienia łączności w obrębie globalnych firm.

Czytaj dalej »Riverbed przyspiesza replikację danych w VMware vSphere