Resolution Property

Jeszcze w tym roku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy powstanie nowoczesny multipleks sieci Helios

Helios S.A. podpisał umowę najmu 2460 m2 powierzchni położonej w rozrywkowej części Galerii Pomorskiej, znajdującej się na pierwszym piętrze centrum. Dostęp do kina będzie miał miejsce z odnowionej ostatnio części gastronomicznej, w której funkcjonują restauracje takich międzynarodowych sieci jak McDonald’s czy KFC. Otwarcie multipleksu Heliosa na terenie Galerii Pomorskiej jest kolejnym etapem planu modernizacji i rozbudowy tego popularnego centrum handlowego w Bydgoszczy, który jest realizowany przez właściciela obiektu – firmę Resolution Property. Kilka tygodni temu na terenie Galerii swoje sklepy otworzyły Cubus i Claire’s.

Czytaj więcej »Jeszcze w tym roku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy powstanie nowoczesny multipleks sieci Helios

Początek remontu Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy, popularnym zarówno wśród mieszkańców, jak i gości odwiedzających miasto. Modernizacja Galerii, której plany zostały ogłoszone tego lata przez Resolution Property, będzie przeprowadza w kilku fazach, tak aby zminimalizować wpływ prac remontowych na codzienne funkcjonowanie centrum. Efektem końcowym rozpoczętej właśnie przebudowy części restauracyjnej będzie stworzenie dodatkowych 200 miejsc do siedzenia oraz otwarcie nowych restauracji z KFC włącznie, które zaplanowano na koniec października. Po zakończeniu remontu strefy gastronomicznej planowane jest odnowienie oznakowania i wymiana umeblowania w całej Galerii, a także odświeżenie toalet i pokoju dla matki z dzieckiem.

Czytaj więcej »Początek remontu Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

GALERIA POMORSKA się zmienia – są plany modernizacji i rozbudowy jednego z najdłużej działających centrów handlowych w Bydgoszczy

Plan kompleksowej modernizacji 8-letniej Galerii Pomorskiej, ogłoszony przez Resolution Property, rozpocznie się już w bieżącym roku. Na jesień planowana jest jego pierwsza faza – całkowite odświeżenie części restauracyjnej centrum. W krok za tym rozpocznie się odnawianie oznakowania w całej Galerii. Na rok 2012 zaplanowano modernizację  głównego pasażu, tworząc jasną i nowoczesną przestrzeń handlową dla klientów.

Czytaj więcej »GALERIA POMORSKA się zmienia – są plany modernizacji i rozbudowy jednego z najdłużej działających centrów handlowych w Bydgoszczy