Archiwa tagu: Redshoes Advertising Agency

Fundacja Oriflame Dzieciom ma nową stronę internetową

Ruszyła nowa strona internetowa Fundacji Oriflame Dzieciom. Oprócz przybliżenia działalności Fundacji odbiorcom zainteresowanym działalnością społeczną, w tym obecnym i potencjalnym darczyńcom i partnerom Fundacji, celem serwisu jest ukazanie działań wolontariuszy tworzących zespół Fundacji oraz ich pracy na rzecz dzieci w zakresie wyrównywania szans rozwoju i dorastania.

Unikalna aukcja prac plastycznych

Na stronie internetowej Programu „Łatwiej” (www.latwiej.pl) trwa internetowa aukcja prac plastycznych, wykonanych przez osoby zmagające się ze schizofrenią. Program działa od 2007 roku, a stworzony został dzięki firmie Valeant Pharmaceuticals International z myślą o osobach bezpośrednio dotkniętych problemem schizofrenii, ich rodzinach, bliskich i opiekunach. Pomysł, koncepcja, wykonanie i obsługa programu należy do Redshoes Advertising Agency.

Redshoes i Bebiko

Nutricia Polska, lider na rynku żywości dla niemowląt i dzieci, ujawniła nowe opakowanie mleka modyfikowanego do żywienia następnego – Bebiko. Prezentacja relaunchu opakowania skierowana była do środowiska medycznego, a nastąpiła na jesiennej, trzydniowej, ogólnopolskiej konferencji neonatologicznej w Wałczu.