Archiwa tagu: Redefine

Prapremiery seriali i iplaFILM – ipla 4.0 w telewizorach Panasonic VIERA

Nabywcy telewizorów Panasonic VIERA od 18 października mogą cieszyć się kolejną usługą sieciową, bezpośrednio w swoich telewizorach. Nowa wersja aplikacji ipla zawiera kanał iplaFILM oferujący dostęp do pełnometrażowych filmów na życzenie. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc działania usługi użytkownicy telewizorów Panasonic mogą oglądać najnowsze seriale, jeszcze przed ich premierą telewizyjną.

STOFilm w ipla

Telewizja internetowa ipla uruchomiła pod nazwą STOFilm nowy pakiet filmowy. Oferta zawiera aż 100 filmów pełnometrażowych, do których dostęp można zyskać dzięki jednorazowej aktywacji. Oferta skierowana jest do kinomaniaków, którzy cenią sobie swobodny dostęp do bogatej biblioteki filmów w atrakcyjnej cenie. Koszt jednego filmu w pakiecie to zaledwie 29 gorszy.

Wiosna 2011 już w ipla

W telewizji internetowej ipla wiosenna ramówka rusza jeszcze zimą. W tym sezonie internauci mogą liczyć na przedpremierowe emisje minimum 6 seriali, które wiosną emitowane będą w telewizji tradycyjnej, ponad 100 nowych filmów pełnometrażowych, mocną dawkę sportu oraz programy znane ze stacji 4Fun TV, Cartoon Network i Wedding TV.

Ipla – najciekawsza usługa szerokopasmowa

Telewizja internetowa ipla została wyróżniona nagrodą Forum Usług Szerokopasmowych, którą przyznaje redakcja tygodnika Computerworld, w kategorii najciekawsza usługa szerokopasmowa. Konkurs „Szeroki Pas” promuje i nagradza te podmioty, które wyznaczają trendy na rynku szerokopasmowym, wprowadzając produkty i usługi o istotnym znaczeniu dla jego rozwoju i konkurencyjności.

ipla dostępna w telewizji cyfrowej

Już 4 października największa w Polsce telewizja internetowa dostępna będzie dla użytkowników nowych odbiorników cyfrowych trzeciej generacji 3G: HD i PVR HD w sieci kablowej TOYA. Oferta jest bezpłatna, a aplikacja ipla jest dostępna na podstawowym wyposażeniu odbiorników telewizji 3G. Z nowej usługi, w pierwszym etapie, będą mogli korzystać mieszkańcy: Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Kutna, Przemyśla, Mysłowic oraz Pisza. Wkrótce aplikacja zostanie udostępniona w innych sieciach w Polsce, do których TOYA dostarcza ofertę cyfrową.