Archiwa tagu: Real

TelForceOne podpisała umowę z Realem

Spółka TelForceOne – największy polski producent, importer oraz dystrybutor oraz akcesoriów i urządzeń mobilnych, zawarł kontrakt z kolejną dużą siecią sklepów wielkopowierzchniowych – siecią Real. Umowa dotyczy długoterminowej współpracy przede wszystkim w zakresie zakupu i dystrybucji przez Real produktów TelForceOne, w szczególności akcesoriów GSM i telefonów komórkowych.

Złociste Nuggetsy KAMIS w zestawie z GUSTAWEM

Od 1 czerwca dostępny będzie w sprzedaży promocyjny zestaw Złocistych Nuggetsów Kamis. W skład zestawu wchodzą 3 smaki nuggestów: Klasyczne, Pikantne i z Sezamem oraz pluszowa, sympatyczna maskotka o imieniu Gustaw, która jest ‘ambasadorem’ linii nuggetsów Kamis.

Punkty PAYBACK dla powodzian

I Ty możesz w prosty sposób pomóc poszkodowanym w powodzi – wystarczy zaledwie 100 punktów PAYBACK, aby włączyć się w akcję. Przekaż swoje punkty na rzecz osób potrzebujących. Pamiętaj, że liczy się każdy, nawet najmniejszy gest.

Efektywne awanse i kreatywne przyjęcia w AHA

Ilona Kęciek po kilku miesiącach pracy na stanowisku Client Service Director agencji AHA EffectiveAd awanasowała i od marca 2009 pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego. Ilona związana jest z reklamą od 2005 roku, a swoje doświadczenie zdobywała w takich agencjach jak Max Arpp, Pegasus Group czy Heureka Innovative Marketing.