Przejdź do treści

Real Madryt

1 Real Madryt

Lewy czy Ronaldo: kto zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów?

fortuna„Lewandowski kontra Real – 4:1”, „Mecz życia Lewego!”, „Lewandowski niszczy Real”: to tylko niektóre nagłówki ze światowej prasy po wczorajszych sensacyjnych czterech bramkach polskiego snajpera w starciu z Realem Madryt. Jeszcze żaden Polak w historii nie zaliczył tak udanego występu w Lidze Mistrzów i jeszcze nigdy jeden zawodnik nie pogrążył w ten sposób „Królewskich”. Cristiano Ronaldo jest jednak wciąż liderem w tabeli strzelców. Czy Lewy zdetronizuje Portugalczyka w kolejnych meczach? Gracze Fortuny obstawiają, że tak!

Czytaj dalej »Lewy czy Ronaldo: kto zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów?

2 Real Madryt

Niemcy kontra Hiszpanie – kto zagra w finale Ligi Mistrzów?

fortunaTegoroczny sezon Ligi Mistrzów potwierdził dominację drużyn z Bundesligi i Primera Division w Europie. W półfinałach zobaczymy bowiem dwa niemiecko-hiszpańskie pojedynki. Czy kluby z Półwyspu Iberyjskiego zdominują swoich rywali i w wielkim finale przyjdzie nam obejrzeć kolejne Gran Derbi? Gracze Fortuny obstawiający w kolekturach i za pośrednictwem serwisu internetowego typują, że 25 maja na Wembley nie będziemy świadkami trzeciego w tym sezonie El Clásico.

Czytaj dalej »Niemcy kontra Hiszpanie – kto zagra w finale Ligi Mistrzów?

Real Madryt jako pierwsza na świecie drużyna sportowa osiągnął przychody 400 mln EUR

Zgodnie z najnowszym rankingiem Football Money League opracowanym przez firmę doradczą Deloitte, Real Madryt nadal zachowuje pozycję klubu generującego najwyższe na świecie przychody. Jest to również pierwsza w świecie drużyna sportowa, której udało się osiągnąć przychody powyżej 400 mln EUR w ciągu jednego roku.Czytaj dalej »Real Madryt jako pierwsza na świecie drużyna sportowa osiągnął przychody 400 mln EUR

Magic Moments of Poker Tour – przystanek EuroBasket 2009

Mistrzostwa Europy w koszykówce były drugim od końca przystankiem na trasie Magic Moments of Poker Tour organizowanego przez bwin, czołowego dostawcę nowoczesnej rozrywki internetowej. Siedmiu zwycięzców kwalifikacji online śledziło w Katowicach wydarzenia związane z EuroBasketem 2009, a także na żywo obejrzało mecz finałowy z trybuny honorowej.Telewizyjny stół pokerowy był wypełniony pozytywnymi emocjami.

Czytaj dalej »Magic Moments of Poker Tour – przystanek EuroBasket 2009

bwin i Real Madryt informują o przedłużeniu umowy sponsoringowej do 2013 roku

W dniu dzisiejszym firma bwin i klub piłkarski Real Madryt ogłosiły informację o przedłużeniu umowy sponsoringowej do sezonu 2012-2013. Umowa zawarta pomiędzy światowym liderem wśród dostawców nowoczesnej rozrywki internetowej a najlepszym na świecie klubem piłkarskim XX wieku wejdzie w życie 1 lipca 2010 r. Czytaj dalej »bwin i Real Madryt informują o przedłużeniu umowy sponsoringowej do 2013 roku