Archiwa tagu: Reactor

Wielkie wirtualne widowisko już w październiku

W dniach 2-4 października w Łodzi w ramach 20. Międzynarodowego Festiwalu komiksu i Gier odbędzie się jedno z największych wydarzeń branży gier komputerowych i konsolowych w naszym kraju.

Łódź ostatnim przystankiem Trick Truck Plus

W dniach 20 i 21 sierpnia odbędzie się ostatni przystanek wakacyjnej trasy Trick Truck Plus. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem komputerowym, konsolowym i muzycznym zatrzyma się przed Halą Arena (ŁKS) znajdującą się na ulicy Bendurskiego.

Mobilne „miasto rozrywki” w Gdyni

W dniach 14 i 15 sierpnia wakacyjne miasteczko Trick Truck Plus zawita do Gdyni. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem konsolowym, komputerowym i muzycznym zatrzyma się przy Hali Sportowo – Widowiskowej „Gdynia” znajdującej się na ul. Górskiego 8.

Cyberarena36i6 na toruńskich Błoniach

W piątek tj. 7 sierpnia w Toruniu rozpocznie się dwudniowy przystanek zorganizowany w ramach wakacyjnej akcji Trick Truck Plus. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem komputerowym, muzycznym i konsolowym pojawi się na Błoniach nad Wisłą, gdzie dostarczać będzie odwiedzającym mnóstwo niezapomnianych emocji oraz świetnej zabawy.

Trick Truck Plus zawita do Poznania

W dniach 4 i 5 sierpnia charakterystyczna ciężarówka Trick Truck Plus wypełniona sprzętem komputerowym, konsolowym i muzycznym odwiedzi Poznań. Przez 2 dni miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli rywalizować w najpopularniejsze gry multiplayer o cenne nagrody rzeczowe. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów rekreacji oraz muzycznych brzmień. Na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo konkursów oraz świetnej… Czytaj dalej »

Mobilna Cyberarena36i6 w Giżycku

Przed miłośnikami wirtualnych pojedynków ostatni lipcowy przystanek na trasie wakacyjnej akcji Trick Truck Plus. Wypełniona po brzegi sprzętem komputerowym, konsolowym i muzycznym ciężarówka zawita 30 lipca do Giżycka, gdzie przez dwa dni oferować będzie odwiedzającym mnóstwo atrakcji.