Randstad

Zmiany na rynku usług doradztwa personalnego: Randstad nowym liderem. Tak dużej agencji dotąd w Polsce nie było

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad pomyślnie zakończyła proces przejęcia części firmy USG People w Europie, działającej w Polsce pod nazwą Start People. W wyniku tej transakcji na krajowym rynku prywatnych usług zatrudnienia powstaje największy dotąd usługodawca branży. Połączony potencjał obu firm pozwoli na kierowanie do pracy ponad 20.000 pracowników każdego dnia. Zagęszczona zostanie też sieć biur lokalnych, ułatwiając bezpośredni kontakt z konsultantami firmom oraz osobom poszukującym pracy.

Czytaj więcej »Zmiany na rynku usług doradztwa personalnego: Randstad nowym liderem. Tak dużej agencji dotąd w Polsce nie było

Wyniki sondażu „Monitor Rynku Pracy” Instytutu Badawczego Randstad

Ponad połowa badanych Polaków (52%) byłaby skłonna pracować za granicą, gdyby wiązało się to z otrzymywaniem wyższego wynagrodzenia – wykazują wyniki 6. fali sondażu opinii pracowników „Monitor Rynku Pracy” realizowanego przez Instytut Badawczy Randstad. Po chwilowej obniżce w ubiegłym kwartale, wrósł też wskaźnik mobilności, który pośród polskich respondentów osiągnął najwyższy wynik (109 punktów) w grupie wszystkich badanych krajów.

Czytaj więcej »Wyniki sondażu „Monitor Rynku Pracy” Instytutu Badawczego Randstad

Fedrowanie na antypodach

Randstad rozpoczął rekrutację polskich górników do Australii. Wyjazd na antypody to możliwość stabilnej pracy dla firmy będącej liderem w zakresie prac wydobywczych na rynku australijskim. Na chętnych czeka  atrakcyjne wynagrodzenie, pełne wsparcie przy ubieganiu się o wizę, a także pomoc przy przeprowadzce wraz z rodzinami. Propozycja jest ciekawa, tym bardziej, że ułatwiona przez zmiany w przepisach australijskiego urzędu migracyjnego.

Czytaj więcej »Fedrowanie na antypodach

GAVDI realizuje upgrade systemu SAP ERP w Randstad Sp. z o.o.

Firma GAVDI Polska S.A. przeprowadza upgrade systemu SAP ERP w agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad Sp. z o.o. Projekt obejmuje obszar technologiczny oraz następujące moduły: HR (kadry, płace, czas pracy), sprzedaż i dystrybucja, finanse, środki trwałe, controlling oraz analiza zyskowności. Upgrade realizowany jest wspólnie z podwykonawcą, firmą SI-Consulting.

Czytaj więcej »GAVDI realizuje upgrade systemu SAP ERP w Randstad Sp. z o.o.