Archiwa tagu: Randstad

Wyniki sondażu „Monitor Rynku Pracy” Instytutu Badawczego Randstad

Ponad połowa badanych Polaków (52%) byłaby skłonna pracować za granicą, gdyby wiązało się to z otrzymywaniem wyższego wynagrodzenia – wykazują wyniki 6. fali sondażu opinii pracowników „Monitor Rynku Pracy” realizowanego przez Instytut Badawczy Randstad. Po chwilowej obniżce w ubiegłym kwartale, wrósł też wskaźnik mobilności, który pośród polskich respondentów osiągnął najwyższy wynik (109 punktów) w grupie wszystkich badanych krajów.

Fedrowanie na antypodach

Randstad rozpoczął rekrutację polskich górników do Australii. Wyjazd na antypody to możliwość stabilnej pracy dla firmy będącej liderem w zakresie prac wydobywczych na rynku australijskim. Na chętnych czeka atrakcyjne wynagrodzenie, pełne wsparcie przy ubieganiu się o wizę, a także pomoc przy przeprowadzce wraz z rodzinami.

GAVDI realizuje upgrade systemu SAP ERP w Randstad Sp. z o.o.

Firma GAVDI Polska S.A. przeprowadza upgrade systemu SAP ERP w agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad Sp. z o.o. Projekt obejmuje obszar technologiczny oraz następujące moduły: HR (kadry, płace, czas pracy), sprzedaż i dystrybucja, finanse, środki trwałe, controlling oraz analiza zyskowności. Upgrade realizowany jest wspólnie z podwykonawcą, firmą SI-Consulting.

Realistyczne środowisko testowe dzięki rozwiązaniu GAVDI Replicator

Każda zmiana w systemie SAP HCM wymaga uprzedniego przetestowania w celu wyeliminowania potencjalnych błędów. GAVDI z myślą o procesach zachodzących w środowisku testowym i deweloperskim oferuje autorskie rozwiązanie pod nazwą Replicator, wspierające proces tworzenia realistycznego środowiska testowego.